• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
Koja sela mogu bit na žu tablicama evo nekih: gradište,bošnjaci,štitar,drenovci,gunja,vrbanja,babina greda,cerna :cool:

Županja, Gradište, Cerna, Bošnjaci, Šiškovci, Prkovci, Štitar, Vrbanja, Posavski Podgajci, Soljani, Drenovci, Gunja, Đurići, Račinovci i Strošinci su na ŽU tablicama.
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,658
poštovani forumaši nabasal sam na ovu stranicu koja bi po meni trebal biti nekakvi Njemački oglasnik(vjerovatno roba iz "prve ruke")...pratim ga već neko vrijeme i zanima me jel možda netko zna nešto više o tome jer cijene su blago rečene iz snova...
http://www.kleinanzeigen-landesweit.de/kategorie-258.html
Čiste prevare..pokušaj isti stroj naći sljedeći dan..nema ga jer ga moderatori obrišu, ili se pojavi u drugom gradu s istom slikom..kontaktirat možeš samo mailom..to se znalo pojavit i na Njuškalu i Bolhi...stoga podržavam Njuškalo da uvodi plačanje oglasa da sprijeći takve prevarante. Međutim ima i realnih oglasa.
 
Posljednje uređivanje:

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
probal već nekoliko mjeseci se isti oglasi vrte,probali slati mail al nitko ne odgovara
 

sosta

Član
Tu od
2 Lip 2014
Poruka
205
Vanjski izgled motora i getribe je potpuno isti,a dijelovi nutra se razlikuju..
Svaki Passat drugačiji radi od Golfa,Golf "klepeče",a Pasat ima čvršči zvuk..
I Audi A4,svi oni imaju TDI motore,ali kad staneš pored Audija motor radi ko singer prema Golfu..
Ja u svom Golf-3,imam motor od Audija A4,i ,ni jedna trojka nema takav zvuk motora ko moj..Ne troši ulje,nema dima,čak se na tehničkome čudi kako uopče motor ne dimi..
Na oko je sve isto,ali razlika je u detaljima..
Kam bi dosli kad bi radili razlicite motore. Dijele iste motore i podvozja,a razlika je u elektronici, tu je navodno Audi najnapredniji u vag koncernu.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Čak je i ECU isti, samo je drugačije mapiran. Zato golf klepeće, a audi radi mirno.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Čak je i ECU isti, samo je drugačije mapiran. Zato golf klepeće, a audi radi mirno.

Ma nema ljepšeg kad na minus deset hladan motor klepeće i drnda ko u mojoj Škodi... Zato treba odmah dignut gas dva-tri puta u crveno,i prestane... :) :)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Kabina, oprema, modifikacije motora.
Taj bi trebal imati sinkronizirani mjenjač (4 brzine) i 30km/h getribu.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,535
Multipower, kardan( rucica bez kvacila sto treba ukopcavat), i prednja vuca. Sve ostalo standarno gledas kao i kod drugih.
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Ahaaa,ovo je uvoz iz njemacke nekad bio pa valjda ima najvise opreme i najbolju kabinu.
Ma cuo sam da kao nesto kardan kod tih modela,ali kaze ovaj da je vrtio susaru jesenas stalno i bez problema,tako da bi to trebalo bit ok.
Bas mi izgleda jak,masivan,valjda nije jako trom,vidjet cemo...
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,245
Moja proxima ima tako pa dok ju stisnes da vidiš kako potroši.. Za kristala ne znam pouzdano, ali čovjek koji ga ima kaže da mu potroši 220l u danu.. Ali sigurno da laže..
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Modeli Crystal su bili izrađivani u tvornici ZTS u Martinu u Slovačkoj, a prodavani pod imenom Zetor.
Nakon rastavljanja države na dvije, proizvodnja je nastavljena, no pod imenom ZTS.
Traktori pod imenom Ursus su izrađivani na istom mjestu, a u Poljskoj je sklapana kabina i limarija.
 

Najnoviji postovi

Na vrh