• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Da,sad svi imaju crvene felge,a bila je i edicija s bijelim krovovima i felgama...


image upload no compression

A tebi je zapeo Major za oko?
Dosta je skup,ne znam kakve su cijene kod konkurencije,ali za Majora su rekli da će biti oko 20 000e nov,a vidi sad...
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ko Golf i Passat je razlika,od završne obrade,do opreme,a i motori su različiti,mjenjači,kabine...
A nije tako velika razlika u cijeni. Ja da kupujem,uzeo bih Forterru 110...
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ma nije bitno otkud mu,možda neka kompenzacija,nego pitaj koliki popust da za forumaše,začas se dogovorimo! :)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,688
Motor, prednji most i hidraulika su (u osnovi) isti kao na Proximi. Mjenjač je Carraro.
Prednost u odnosu Na Proximu su puzajuće brzine.
Mjenjač 8+8 za 30 km/h getribu je dovoljno "gust".
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,170
Ko Golf i Passat je razlika,od završne obrade,do opreme,a i motori su različiti,mjenjači,kabine...
A nije tako velika razlika u cijeni. Ja da kupujem,uzeo bih Forterru 110...

Prosim te, ne uplići se u nekaj kaj ne znaš, kak bi i ti meni rekal :)
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Kaj pak sad ti hoćeš? Usporedba s autima ne valja? Pa valjda ima nekaj u Passatu kad je skuplji od Golfa...
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,170
Passat je biznis limuzina a golf je golf... Motor i getriba su potpuno isti ko i još hrpa dijelova
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
A dobro,nek bude,ali u pravu,sam razlike ima,nekome velike,nekome male. Zna se kaj sam htio reći,auti me ne zanimaju,pa ni ne švrljam oko njih.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,688
Gogo, pasat ima 5 kotača i zato je skuplji od gnojfa, koji ima samo 4!
Kak to nisi znal???
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Passat je biznis limuzina a golf je golf... Motor i getriba su potpuno isti ko i još hrpa dijelova

Vanjski izgled motora i getribe je potpuno isti,a dijelovi nutra se razlikuju..
Svaki Passat drugačiji radi od Golfa,Golf "klepeče",a Pasat ima čvršči zvuk..
I Audi A4,svi oni imaju TDI motore,ali kad staneš pored Audija motor radi ko singer prema Golfu..
Ja u svom Golf-3,imam motor od Audija A4,i ,ni jedna trojka nema takav zvuk motora ko moj..Ne troši ulje,nema dima,čak se na tehničkome čudi kako uopče motor ne dimi..
Na oko je sve isto,ali razlika je u detaljima..
 
Na vrh