• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,446
Ove godine je prodano 440 novih i 839 rabljenih traktora. Prvi je i dalje JD, drugi DF, a treci NH.
Vise u gospodarskom. Ima i na netu.
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,377
Ja kad sam kupovo Zetora sam naletio na dobrog imo sam odma investicije nekih 300€ al sam siguran da ni prodavac nije znao za taj problem i da je zbog toga i prodan traktor. Sa motorom jos nisam imo problema oko 1300rs odradio kod mene pa tako i sa mjenjacem. Cak mi je prodavac tj ocu dao traktor iako nismo sve pare isplatili jer nismo imali. Sad mi je kod istog stigo jedan fiat 680 al ima mi puno rs oko 13 hiljada jer je nemoguce da ima 3000 a 1980 godiste. Kupio sam od tog istog i prikolicu za stajnjak i imo ulagnja i u nju al nije opet prodavac znao da to treba radit. Tek se u radu pokazali nedostaci a kad sam mu reko da sam imo problema sa traktorom spustio mi je cijenu prikolice za popravku traktora . Uglavnom sve u svemu kad se kupuje bilo sta sto vise ociju to bolje :mad:: i po meni obavezno NEfarbano. Niko ne natjera nikog da kupi kod svakog imas pravo pogledat probat cim predjes kapiju zaboravi na vracanje para :(rofl): garancija traje otprilike kolko dugo mozes drzat ruku u zaru :(rofl):

Dosta ljudi koji puno biraju na kraju nadrljaju. Ja kada sam prodavao 539 nisam ga htio ni oprati, a ne nešto lickati. Čovjek koji je dolazio da ga gleda našao mu milion mana. A momak koji ga je doveo mi je rekao da mu je to 11 ili 12 traktor koji gleda. Ja mu i cijenu spustio 250 eura. Neće on, ima puno sati. A traktor nije nikada neke Aman zaman teške poslove radio. Drugi kupac dodje za nekih mjesec i pol dana i ode traktor ode za cijenu kao što sam ovom rekao bez ikakvog cijenkanja. U priči sa ovim saznam da su obojica iz istog mjesta i da je ovaj prvi kupio traktor i to dobrano više platio nego moj. Naravno taj je bio ofarban i sredjen kako mi ovaj reče. Ali nije ga dugo služio, odalamila klipnjaca. Navodno je motor već bio radjen i nisu ga ni radili već kupili drugi. Ovaj moj i dan danas radi i kada me sretne čovjek zahvaljuje što ga nisam ništa slagao. Doduše bio sam mu dao onaj T od kuke od kineza jer je na njegovoj bio napravljen češalj za zakacivanje lanaca. Ali sam mu i to kasnije zamijenio jer je ova od kineza nešto stopala.
Zato puno ne birati.
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
Pa taj nije znao da uoci dobar traktor jer mu je sigurno bio prvi traktor. Tako je kod mene dajdza hodo mjesec dana da bi mu ja na kraju naso traktor na piku i odemo pogledamo i kupimo odma. Bas sad skidam slike da pokazem ocu za vikend sve traktore koji su onako za ici pogledat jer mi stalno dosadjuje ponesi slike a ja u pola ispitnog roka. Ja zadnjeg ovog landinija sto sam gledo onako na slikama solidan doso da ga vidim, prednja vuca pusta ulje dole ona zastitia puna ulja, s dihtunga curilo ulje vie se tragovi al je profavac sapor lijepo pa se ne primjeti al se vidi kod ventilatora da pusta, poluge zadnje poderane maximalno zaostrile se ivice ali et gledam prodan je i on. Svaka roba nadje svog kupca :eek:: Kontam nesto danas ja svoju Rakovicu nemogu da prodam za 8000KM a za dobar duplak, sa ditovanom kabinom moram dat 3 rajke. :(think):
 

Zetor93

Član
Tu od
28 Pro 2015
Poruka
141
Trazim steyera (8060,8065,8070,955, 963 )
deutza ( dx 3.50 , 3.60, 3.65 )
massey ferguson (3050 , 362,365 ) sa prednjim polugaama i vretenom (kardanom)
da je 90+godiste imal gdje ???
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
A gle, ne treba se odmah na prvu zaletjet, ali opet dok puno biraš na zadnje suhog k... ostaneš!

Poslano sa mog TPC-7152 koristeći Tapatalk
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Košta u rangu Zetora 7211...dalje je stvar ukusa.

Svi 7245 na Njuškalu su su tak oko 9 tisuća,znači tu negdje ko i ovaj 577...
Istina,ukus presuđuje...

Dongfeng- hehe,pa 90% svih traktora ima preveliku cijenu,ovih 10% vozimo i ti,i ja i svi mi... :)
 
Posljednje uređivanje:

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,377
Ja zasigurno vozim najjeftiniji traktor, a može se reći da je nov, tri godine star, u poredjenju na cijene ovih nekih dedica što se nude na trzistu
 

Najnoviji postovi

Na vrh