• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
856
Od prilike duplo manje nego prije početka naplate, i kako koji izlazi tako nestaje.Malo je novo objavljenih po novim cjenama.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,877
Ako nikaj drugo nema onih lažnjaka tipa 2009 god za 35000kn i takvih 30 komada zaredom...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Njuškalo je gotov kaj se tiće plaćenih oglasa, te rubrike im budu ostale prazne :)
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Primjetim sve manje traktora,al ja ču platiti za Renola oglas,odlučeno,ide na prodaju.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
130kn za 6 mjeseci i nije pretjerano. Samo šteta kaj nema direktne naplate preko mobitela.
Ali,recimo da propadnem,i ostanem bez novca,ni ne mogu rasprodati imanje,jer za oglas treba platiti... :)
 

zivisic

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
727
prilično novaca za traktor koji treba nove gume

Ne znam je li to prilicno ili nije...
u kategoriji traktora oko tih novaca, ovo je jedan od boljih modela (fiat 94),
steyr 9094 je skuplji i u odrzavanju isto...i manje je okretan
Jedino ne zna za Renaulte kakvi su...stariji su bili dobri, za novije se nisam zanimao.

Drugi problem je sto mi se cini da je ovaj traktor vec bio na njuskalu kod drugog oglasivaca, s 40ak radnih sati manje
http://www.njuskalo.hr/traktori/new-holland-tl-100-oglas-15076331

ili je to isti vlasnik sa 2 korisnicka racuna ili traktor ima problem...
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,712
Ovaj ssa ovog linka je bio u mom kraju, viđao sam ga u ljetu dok je balirao al mislim da više nije kod njih.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,171
Bodu mi u oči ove zadnje Cultor ili Trayal gume nz koje su, ali su daleko lošije od originalnih Barum, današnjeg Mitasa..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Tu je oko 1996. godine i u 1300 rh samo vožnje je potrošio original gume i stavili su mu ove Trayal 14.9-28 kakve imam ja na 565, jebiga, te su najjeftinije ne tržištu :D:

Ko tu koga pitam ja vas??? Pa nesmo ludi :)

Kolegin 4320 je prodan se oko 9000 rh sa original zadnjim gumama Barum 14.9-28 na kojima je bilo još 15-20% ripne, a taj se naradio pošteno!
 
Na vrh