• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
525
Gledam Njuškalo kombajni, 03.02 na spisku 321 oglas, danas 228, s tim da su današnji 4-5 oglasa.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,245
Istog smo mišljenja :). Ali sigurno je lakša napred od 43/53 serija, oni ispod imaju set utega i opet su dosta lagani napred..
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Pa i na ovu se daju staviti utezi,a nosač se doma napravi ako znaš variti.
Meni se ni 5011 nikad nije dizao,a kamoli ovi veći solci,ne znam što bi mu morao zakačiti da ga diže...
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,245
Zelenu balu naprimjer hh. Nisam nešto pretjerano s njima radio, ali 6211 je nešto mrvicu napred teži od mog 3511, oba se propinju pod zelenim balama.
 

Driver

Član
Tu od
26 Srp 2013
Poruka
396
Nemora svaki traktor imati prvu vucu, ali sam vec naviko da je Proxima ima a i zadnji kotači su joj mali u odnosu na blatobrane, inače sve 5.
 

Najnoviji postovi

Na vrh