• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Kod mene ima jedan 5245 u kojem je motor od zetora 62.Radi to sve dobro al je morao haubu produžiti,gurajuču sponu volana,pa kardan prednje vuće,imače i dok je imao manji motor dobro je to išlo za tih 50 konja.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Eeto prije par minuta sam ga gledal i odmah stavio ovdje. Bil je još aktivan.
OPET sam provjeril. Ajde na nNJušku i upiši - traktor universal 445. NIje deaktiviran.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Izgleda dosta dobro,čak ima i pomoćni kotač koji će ti dobro doć. Valjalo bi ga otić pogledat,a tebi za proximu bi dobro došao bolje od onog tvog sipa. Samo si pogledaj kakve noževe ima,brus dali je dobar,najbitniji ti je rotor da je u centru da netrese. Pogon ti je sve preko kardana i nema neke nauke i šarafanja. Po meni šta se vidi na slici vrijedi tih 7000kn jer takvi silokombajni se kreću sa cijenom i od 12 000kn
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,416
Ja sam takvog platio 10 000kn. Jako dobro radi, nije težak za tjerati, ima dobar kapacitet za mene i jednostavan je.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Tinek naj se kladiti sječam se kad se pojavil taj Unič pa ga vlasnik (moj rođak) prodal radi izgubljene oklade sa samo 10 rh .
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,699
Meni tu nekaj nije jasno ??!! :icon_scratch: Koliko se ja sjećam, cijena ovog Universala je bila 37, 000, i otišel je u Srbiju za 33,000 ( tak je kolega @mane natipkal ). A vidi sad
http://www.njuskalo.hr/traktori/store-404-oglas-1778368484
Da i ja sam vidio kasnije da je u oglasu sa novom cijenom.
Brat moj ga je zvao onaj dan kad sam napisao da je prodan i čovijek mu kaže da je traktor otišao za Srbiju. Ko je tu lud, ne znam.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,170
5245 jedva sebe vleče a 445 kad ga zavrti do 3000 okretaja (otvoren je malo) ide ko zmaj
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,170
Uopće nije problem, ja sam uvijek otvoren za sve opcije :D:

Bude ko u Osijeku drag race hahaha
 

c360

Aktivni član
Tu od
4 Ruj 2012
Poruka
376
Ja nemam 5245,ali znam da su kod nas svi universali 445 spori do bola ,za razliku od storeta koji je brz ko metak
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,699
Moj Uni ide ravno 25 km/h na 2600 okr. mjereno sa radarom, i stvarno mi to ide na živce u transportu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh