• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Ja bi rado sad nekaj na to napisal, ali ..... neću, jer se bojim da bi opet bil krivo protumačen
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
861
Da nisi pomislio kao i ja, da je cijena u stvari realna.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

puky

Član
Tu od
16 Svi 2013
Poruka
232
Dakle ovako čovjek mi je odgovorio dao mi je adresu ime i prezime i rekao da mogu doc pogledat traktor i u redu mu je to što ja imam prevoz
Jos mi jr na kraju dao link od te svoje firme http://www.msagro.pl

Ako traktor onda Zetor!!
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Prva provjera je pozitivna.
Za drugu usporedi mail sa službene stranice i onaj na kojeg si slal upit. Ako su isti, sumnje su još manje. Možeš i nekoliko kuna potrošiti na tel. poziv kao još jednu provjeru. Na koncu ja ipak ne bi kupil traktor bez da ga prije pregledam. Uvijek postoji mogućnost da se u direktnom kontaktu i dobije dodatni popust pa bi se možda pokril dio troškova goriva.

No to je samo moje mišljenje i to pod uvjetom da ti se taj traktor jako dopada i da ti takav treba.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Jedan poznanik i majstor za Zetore jeftino kupil Kristala sa neispravnim motorom nažalost i getriba je bila prazna bez i jednog zupčanika dierencijala i prednja vuča bez diferencijala , jedino ispravno su bile kočnice tak bez probe nebi ništ kupil .
 

puky

Član
Tu od
16 Svi 2013
Poruka
232
A gle nije puno novaca za tu godinu i stanje jos prednji utovarivac kod nas ispod 100 000 nema takav zetor

Ako traktor onda Zetor!!
 

TT15

Član
Tu od
9 Svi 2015
Poruka
32
Zvuči primamljivo.
Ti radi kako hoćeš, što hoćeš. Osobno, mislim da je u pitanju prevara.

Ako se opečeš nemoj tražiti nikakve izgovore. Opomenut si više puta.

Ako hoćeš uzeti traktor, preporučujem ti da odeš i uvjeriš se šta je i kako je.
U slučaju da bi išao tamo pogledati traktor, potraži malo na olx.pl još traktora, da ne ideš samo zbog jednog, ako ispadne da to nije ono što si očekivao.


LP
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Tko god misli jeftinije proći prođe najskuplje to vjerujte oglasi puni krama .
A cijene boli glava.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,807
Ne daju se toliki novci na neviđeno. Možda i nije prevara ali opet kupiti nešta a da ne provjeriš ?? I kad ga probaš i dobro pregledaš opet postoji mogučnost da se zezneš. Da ga ja kupujem išel bi ga videti pa kud puklo.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Iskreno to bi i kako kažu kolege u postu prije bila neka realna cijena za tog zetora,jel stvarno su im cijene pre napuhane.
Bez obzira na sve to,treba to vidjeti i onda realizirati ako je to to.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Kaj vi niste nikad se cjenkali,a ako se ne najdete odeš i ostaviš mu svoj broj moba,i sa smješkom odeš...

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
:icon_fU:Samo se ti drzi te parole ``Ako traktor onda Zetor`` i posalji tom 500e. A za onih ostalih 9500 kupi sebi posten traktor da imas dok Zetor nedodje

Izvinjavam se ali nisam mogao odoliti :(rofl):
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Znam da se bum sada svim Zetor-ovcima zamjeril, ali .... Isto ko i Golf.... Oboje su kvalitetni ( donekle ), ali debelo precjenjeni. To je moje mišljenje.
 

Drazenn

Član
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
191
Prijatelju ako se tebi traktor sviđa sjedni u auto i odi to pogledati plati gazdi neka ga utovare i neka ga voze ispred tebe do doma i to je to.Sto ljudi ima sto mišljenja ali je ipak najvaždije mišljenje onoga ko daje eure.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Zvuči primamljivo.
Ti radi kako hoćeš, što hoćeš. Osobno, mislim da je u pitanju prevara.

Ako se opečeš nemoj tražiti nikakve izgovore. Opomenut si više puta.

Ako hoćeš uzeti traktor, preporučujem ti da odeš i uvjeriš se šta je i kako je.
U slučaju da bi išao tamo pogledati traktor, potraži malo na olx.pl još traktora, da ne ideš samo zbog jednog, ako ispadne da to nije ono što si očekivao.


LP

Prijatelju ako se tebi traktor sviđa sjedni u auto i odi to pogledati plati gazdi neka ga utovare i neka ga voze ispred tebe do doma i to je to.Sto ljudi ima sto mišljenja ali je ipak najvaždije mišljenje onoga ko daje eure.

Po meni su ova dva odgovora rekla sve kaj bi i ja napravil kad bi jako zagrizel za neki traktor.

Jedino još, ako se odlučiš na put, prvo dogovori s gazdom kad može osigurati prijevoz. Taj dan si ujutro kod njega. Normalno da buš mu se ispričal kaj je prilika koju si imal s prijevozom propala.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,187
Jedan povrcar tu u selu uvijek ima po 5 i vise traktora i svakakve marke isprobava, kupuje, prodaje, ali mali imt 539 nikad ne izlazi iz dvorista i cini mi se da i najvise sati godisnje radi..
A sad zadnje sto je trgovao, prodao je proximu 80 koju je on kupio novu, i kupio staroga imt-a 549 dv, kako to komentirate ha?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,959
Očito mu je Proxima bila prevelika i trebal mu je manji dupljak.

Zetor je dobar za nezahtjevne korisnike. Onima kojima treba više brzina kardana ili pak puzajuće brzine Zetor nije dovoljan.
Ljudi ga vole zato kaj je isplativ, jednostavan i relativno jeftin za popraviti.
Rekel bi da neke druge marke ipak trebaju manje popravaka.
Naravno, govorimo o tome da rabljeni Zetori imaju znatno manje sati nego neki podjednako star MF, Deutz, Deere ili Fendt.
 

Najnoviji postovi

Na vrh