• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
meni se čini previše povoljan..gdje ti možeš tako povoljno kupit masseya 02.godinu???il je možda umjesto 128 tisuća trebalo pisati 228 tisuća ili da je bar 128 +pdv još nekak..sad il je totalno poderan il nešt nije uredu sa njim..:rolleyess:

Nema ni neku opremu taj traktor pa je valjda cijena takva..
Kako god povoljan je i isplati se kupit,jer takav traktor nije kompliciran ni skup za popravak kad je na njemu sve mehanika..
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Ne valja kad je skup ne valja kad je jeftin, do nedavno je bio same sestak 100 ks 4 godine star u oglasu za 175 000 pa ti sad vidi jel masej jeftin ili bi prva jedinica trebala biti dvojka
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
Ne valja kad je skup ne valja kad je jeftin, do nedavno je bio same sestak 100 ks 4 godine star u oglasu za 175 000 pa ti sad vidi jel masej jeftin ili bi prva jedinica trebala biti dvojka
pa sve ovisi dali je taj same pod lizingom pa čovjek možda tražio te novce a novi gazda nek preuzme lizing..toga sam viđao more..a što se ovog masejca tiče zanimljivo je kako nije naveo radne sate??možda ih ima 10000tisuća,odnosno mlad je,dobro izgleda a poderan do bola..velim samo da sve što je tako povoljno,bezobzira bio to traktor,auto ili nešt drugo,mislim u svemu tome je neka kvaka..jer nevidim zašto bi netko davao ispod cjene i to puno a može prodati bolje..taj il je lud il mu banka prodaje..:roll:
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Svercer, traktor je uvezen. Prodavao se sigurno godinu dana, moze biti neznam kakva cijena kad ljudi slabo imaju gotovine. Mislim da je oko 3500 sati imao u sto sam i uvjeren sudeci po slikama i starosti,ispada da je ustvari 3 godine imao kad je uvezen.
Neznam cemu cudenje realnim cijenama kad ti strojevi kad su bili novi nisu bili puno skuplji. Cudim se likovima koji traze za zetora starog 10 god isto koliko su ga oni novog platili. Neznam ko kupuje po takvim cijenama.
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
Svercer, traktor je uvezen. Prodavao se sigurno godinu dana, moze biti neznam kakva cijena kad ljudi slabo imaju gotovine. Mislim da je oko 3500 sati imao u sto sam i uvjeren sudeci po slikama i starosti,ispada da je ustvari 3 godine imao kad je uvezen.
Neznam cemu cudenje realnim cijenama kad ti strojevi kad su bili novi nisu bili puno skuplji. Cudim se likovima koji traze za zetora starog 10 god isto koliko su ga oni novog platili. Neznam ko kupuje po takvim cijenama.

o.k kolega kako ti kažeš..ja uvjek bježim od "povoljnog"....a ljudi koji su krvavo radili za tog zetora ga tako i cjene..:scratcha ko voli nek izvoli...:p
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Ne placam mu krv nego traktor, mogao ga je zubima vuc iz ceske, za mene kao kupca ne vrijedi vise. Govorim opcenito, ne odnosi se samo na zetora i mene kao kupca nego i sve druge.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
A pola novac pola zamjena :scratch .Ko mu je oglas pisal?

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: e to nisam ni skužio da toga nema pola novac pola zamjena
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
Nemože više stavljat pošto su sve stranice s oglasima pune pa uznemirva druge ljude hehe car:finga::finga::finga:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Lik se bacio u zabavljanje kad nista nemoze prodat od onog svog krsa:lol::lol:
 

TorpedoTD45

Član
Tu od
20 Ožu 2010
Poruka
786
Valjda je kupio, pa prodaje, iako puši 2000kn (osim ako nije srušio cijenu od 35000)...

Vidi se da je ovaj oglas za 33000kn stavljen nakon ovog za 35000kn, a lokacija je također druga.
 

Najnoviji postovi

Na vrh