• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

dinamo

Član
Tu od
9 Ožu 2010
Poruka
56
molio bih nekoga da iznese svoje mišljenje o traktor marketu iz vrbovca, ima interesantne cijene i nudi probu na par dana...hvala!
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
molio bih nekoga da iznese svoje mišljenje o traktor marketu iz vrbovca, ima interesantne cijene i nudi probu na par dana...hvala!
bio sam tamo i daje traktore u najam a i ujedno ih i prodaje..po mom mišljenju traktori su u dosta lošem stanju,inače su iz francuske..možda mehanika i hidraulika štima ali su dosta zaništeni..neke je prefarbao na većini su gume tak,tak..neznam probaj otići tamo pa se osobno uvjeriti..možda ti se šta svidi..:lol:
 

dinamo

Član
Tu od
9 Ožu 2010
Poruka
56
u tome grmu leži zec, što sam dosta daleko, a ako netko ima iskustvo sa strojevima iz tog dvorišta lakše bi prosudio i riskirao put...
pa pitam i zahvaljujem na predhodnom odgovoru, konkretno sam gledao JD6210...
inače su cijene najpovoljnije, bar u tom slučaju...
novocommerce traži puno više za slična godišta jedino što imaš mogućnost upoznati se sa gazdom koji ga je koristio, pa malo bolje prosuditi o kupovini...
najbolje bi bilo novo,kad bi susjedi dali...
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
u tome grmu leži zec, što sam dosta daleko, a ako netko ima iskustvo sa strojevima iz tog dvorišta lakše bi prosudio i riskirao put...
pa pitam i zahvaljujem na predhodnom odgovoru, konkretno sam gledao JD6210...
inače su cijene najpovoljnije, bar u tom slučaju...
novocommerce traži puno više za slična godišta jedino što imaš mogućnost upoznati se sa gazdom koji ga je koristio, pa malo bolje prosuditi o kupovini...
najbolje bi bilo novo,kad bi susjedi dali...

taj jd je bio proljetos tu u blizini u najmu i mislim da je čovjek bez problema orao i pripremao..e sad ak to je taj traktor,ili je to već stigao drugi..probaj pitati neke članove od vrbovca jer im je to jako blizu..:finga:
 

outlanderzg

Član
Tu od
1 Sij 2011
Poruka
401
molio bih nekoga da iznese svoje mišljenje o traktor marketu iz vrbovca, ima interesantne cijene i nudi probu na par dana...hvala!

Po meni najkorektniji švercer na njuškalu. Tko još osim njega daje na probu bez obaveze na kupnju. Traktor se uzme na probu, dovedu se serviseri, traktor se upregne, ispita i ako sve štima kupuje se, ako ne, vraća se traktor i plate se samo radni sati (oko 100 kn/h).
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
zanimljiva stvar. mini bager i damper u jednom..

mini-kombinirka-slika-14760733.jpg


http://www.njuskalo.hr/kombinirke/mini-kombinirka-oglas-5510987
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
A o kojem se kombajnu ovdje radi slikana su dva jedan u raspadu i jedan koji je još koliko toliko na hrpi.
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Mislim da se radi o istom kombajnu.
Samo sto taj kombajn nije za kukuruz,em nije napravljen za to,em je pre slab.
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Bit i je u tome što je motor pre slab,pogledaj kako sporo ide,a ako dobro vidim,niti frezu nema,širina vrata nije presudna,nego je i taj heder pre težak za njega.
Ima takav kombajn u selu,znam što pričam.
 

Najnoviji postovi

Na vrh