• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

magla

Član
Tu od
11 Ožu 2008
Poruka
325
Evo ovako u BELJE Remontu ,, bio je ,,Torpedo 7006 ( ona serija sa crvenim felgama i auspuhom dolje pored kabine ) u kompletu sa RIKO utovarivačem sve 100% isparavno za 40.000kn
Hvala malo mi je puno zanima me samo utovarivač, stavio bi ga na prikolicu za drva
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
bilo bi to lijepo za vidjet.
taj sa linka je bio kod nas nekih 4-5 godina..
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
bilo bi to lijepo za vidjet.
taj sa linka je bio kod nas nekih 4-5 godina..
istina.vijepo za vidjet dva ista novija traktora na dvoru..onda bi bil glavna faca v selu:mrgreen:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
tako je. a oglas za 3050 je u meduvremenu deaktiviran.
valjda ga je samo malo reklamirao..
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
mal osam se za*ebo u vezi tiborovog traktora znal sam da je 30.0 al na izgled mi se činil isti tak da nemoj zamjerit nije namjerno.. *torpedotd45 dobro zgleda traktor ali nekak mi je previsoka cjena za njega a i ovo kaj mu mu stavili na auspuh(prigušivać ako se ne varam) ipak je ljepše čut malog vladiku(bar meni) dok projuri kraj tebe a ima onaj specifičan zvuk :lol: *tinda možda je puno para ali ipak je to JD a vidim i nove gume ima koje nisu baš fal nije niti preveč stari i izgleda očuvano(i izvana i iznutra) a radni sati pa moral bi durat on još dvaput tolko;) najbolje bi bilo da ga odeš pogledati i onda prosudiš sam jer iz slike nemreš jako puno doznati:partyman:
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,894
@tinda
nije puno sati kod JD-a, moguće da su stvarni ispada godišnje 550rs ,imalo ga neko manje gospodarstvo,kolko znam Rajković ima uredne traktore,ne mulja s pdv-om ide cijeli iznos.....
ako bi koristil traktor više za ratarenje bolji izbor od DF, ima bolju servis službu u HR, odi rađe na noviji model od ovog 6410 npr. dogovori se nek ti doveze ono kaj oćeš, za novce sve se da dogovorit i veća mogućnost da naletiš na bolji stroj.

DF mi je bio izbor broj jedan ali je ispal JD.
Ovi df imaju ph i pk ako ti je potrebno ,svestrani traktor više ga vidim kao traktor s farme nek za poslove u ratarenju.

Svi oni imaju po 7-9000rs, zanimljivo!!
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
Pušta on dosta cjenu kad vidi da si ozbiljan kupac.Traktori su mu uredni,kolko sam skužio ja koji nemam baš puno iskustva,a to je reko i čovjek koji je super majstor za traktore.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,894
kod JD-a lako se uđe u sam comp traktora gdje ti po redu izbaci greške/kvarove traktora, neznam to kak kod drugih traktora pa tako i kod DF-a
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
bilo bi to lijepo za vidjet.
taj sa linka je bio kod nas nekih 4-5 godina..

hej imamo moj jedan susjed takvog 3080 za prodati..mislim da je 90 godište..i da će boti povoljna cjena..koliko vrijedi takav traktor??:p
 

Najnoviji postovi

Na vrh