• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237

maLO su mu ruke hidrulike sjebane

vladimirac-31-moguca-zamjena-slika-13759177.jpg
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
hahahaha a najbolje na njegovim oglasima je kadd napise da je ofarban u đon dirovu boju radi fore :finga::rolfer::weedman:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Lik vise potrosi na boju mjesecno nego sta zaradi barem ducan di kupuje boju dobro posluje :D:D
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ma badava ga je ishvalio ..onaj ko se bar malo razumije v torpedo traktore skužil bu da nisu to njegve zadnje felge al da su uspeli i potrgat šarafe majko mila ,poluge su neke kolko vidim pojačanje(znači nisu orginal) a kak ih je uspel potrgati neznam ja mislim da je to bil traktor radil v šumi samo je sad "sređen" tj. malo limarija izravnana i ofarban (našminkan) za prodaju a nek *ajkula reče ak zna dal je bil v šumi il nije taj traktor
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
ma može traktor biti u šumi ali ne mora biti uništen, t.j. ovisi za šta se koristi, vitlanjenje transport, ali u biti to i nije bitno svega sam imamo 1 nezgodu da mi je neka suha grana pala na haubu parkiranog traktora i napravila jedno sitno udubljenje ostalo je netaknuto, sva svjetla, stakla sve na svom mjestu ako se i nešto ošteti odmah to sredim i jedino po prednjim nosačima za drva umjesto tegova i blatnim kotačima se može zaključiti da traktor radi u šumi ovi što se sile i uništavaju strojeve to jednostavno ne razumijem
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ma sve vredu da ovisi za što se koristi ali kak bi objasnil ovo kaj su druge poluge hidraulike.da radi poljoprivredu sumljam da bi ih uspel stragati( na mojem su stare 33 god poluge(orginal) i radil je z hirdaulikom stalno ( oral i sve za poljoprivredu oko 70 hektara i ima prek 20 000 rh i bio je zaposlen cjele godine a transport skoro pa ništa radil a poluge su još u odličnom stanju )
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Poluge izgledaju kao da su s imt-a 560 ili tak nekog kad ga je skroz sredio mogo je jos dat 10kn za taj saraf pa da je sve kak treba!
 

Najnoviji postovi

Na vrh