• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Zilav je taj starac, ipak je to Steyr :supz:
Nekazem da ce izdrzati, ali uz malo paznje moglo bi i ici :partyman:
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
To je TAM 80, ima klipnu pumpu.. i ja mislim da nebu dugo išao, ili treba jako oprezno s gasom!

ček el to nije rakovicin motor od 60 konja?ajde šanana el ti imaš takav motor na svome 565?:partyman:
 
B

Bobo

Guest
ček el to nije rakovicin motor od 60 konja?ajde šanana el ti imaš takav motor na svome 565?:partyman:

JOK, 80ks... Ako nista drugo, odaje ga auspuh s desne strane, sto ce reci da je to "S" blok a kako kolega steyr kaze, klipna pumpa je 100-postotni pokazatelj da se radi o motoru izvadjenom iz TAM-80
 
B

Bobo

Guest
Tko kaze da uopce i ima hidraulik? Mozda ga je ovaj skinuo i napravio traktor samo za vozikanje okolo...
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Tko kaze da uopce i ima hidraulik? Mozda ga je ovaj skinuo i napravio traktor samo za vozikanje okolo...

Da, možda če ga za utrke upotrebljavati, Steyr-ov motor nema više od 1800 rpm, a ovaj IMR ima 2400, a i s Steyrovim motorom je taj traktor bio brži od IMT 539..
 
Posljednje uređivanje:

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
pa to je od jednog člana sa našeg foruma, ili od ujaka od tog člana, sjećam se da je i ovdje stavljao ovaj video kad su kupili plug.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
jučer sam vidio oglas onog iz Strizivojne ,sve mijenja za kamion ali nešto nije htjelo učitati link,ima toga za dva sela namiriti
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
jučer sam vidio oglas onog iz Strizivojne ,sve mijenja za kamion ali nešto nije htjelo učitati link,ima toga za dva sela namiriti

ali meni jedno nije jasno, kak on stalno nabavlja robu, a niš ne prodaje? ubiti, ko bi i kupio šta, kud je sve skrpano i loše ofarbano, tu je i preskupo ?!
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
barem je čovjek iskreno reko :supz::supz:
a i ima puno dodatne opreme hahahah
 

Najnoviji postovi

Na vrh