• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
RD bi ti svakako preporučio novu, nije to neka lova za takav stroj,
e sad kako vi hoćete...
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587

gle te novce vrijedi sigruno..naravno da je novo najbolje ali i da nijedne ripne nevaljaju unutra na zupčanicima to nije problem..radio sam generalnu na rotodrljači i mjenjao sve ležajeve,semeringe i sve nove ripne na baterijama..sad je praktički nova i daleko ispod cjene nove..naravno nikad nebude ličila na novu ali po meni je bitnije kakva je ona iznutra nego da je ko nova izvana..znam brana starih manje od 5,6 godina i izgledaju ko nove a godišnje su radile preko sto hektara i poderane do bola..a opet nisu vremena za ulaganje u novo,nažalost je tako:rolleyess:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
I ja sam ga vidio puno puta, fino su ga sredili, samo ovi preveliki blatobrani kvare dojam, to je trebalo prekrojiti i onda nema boljeg traktora...a jeftinji od 577 recimo, a zvijer prava...

Zna ajkula sigurno prvog dajca 100 06 od čovjeka u Babincu, neznam sad točno kak se preziva, sad ima Samea, e tog je dajca moj kum uvezao iz njemačke, sredili su ga i kupio ga je taj u Babincu, mislim da je Domović, al nisam siguran. E koja je to zvjer bila od traktora, uvijek pamtim dok smo se kum i ja vozali s njim po selu, onak bez kabine, vjetar u kosi :D
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
I ja sam ga vidio puno puta, fino su ga sredili, samo ovi preveliki blatobrani kvare dojam, to je trebalo prekrojiti i onda nema boljeg traktora...a jeftinji od 577 recimo, a zvijer prava...

Zna ajkula sigurno prvog dajca 100 06 od čovjeka u Babincu, neznam sad točno kak se preziva, sad ima Samea, e tog je dajca moj kum uvezao iz njemačke, sredili su ga i kupio ga je taj u Babincu, mislim da je Domović, al nisam siguran. E koja je to zvjer bila od traktora, uvijek pamtim dok smo se kum i ja vozali s njim po selu, onak bez kabine, vjetar u kosi :D

Budrović se preziva i ima sad Samea i Fendta 716,ali Dajc kad je zavrtio Vikon rolo samo se ljuljala,ne znam gdje je taj dajc završio ali nađe se po selima da ih ima ,to je strojčina,ide ide i samo ide,a potrošnja kao upaljač,susjed ima takvog 80 ,6 cilindara i može dan i pol drmati sa rezervarom sa 3brazde a kod nas večina zemlje brdine
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
E tako je, Budrović...znam sve ostalo, bil sem par puta kod njega....ima zgodne kčeri :) :)
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
tako je mlađa je još kod kuče ali evo oni su baš ljep primjer kako djeca rade sa roditeljima kod kuče,samo stvar odgoja,ali dečki Amora prebacite za vikend,nemam pojma gdje mladi sad izlaze,ali da bi paso Dajc bi iako je zelene boje:partyman::partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh