• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
sa ovim novo je novo se potpuno slažem,ali...

postoji dobar razlog zakaj rusi 20×× godište koštaju kao i Fiati koji imaju 20 i više godina na plećima...nebi da se ponavljam ali "kolko para tolko muzike" :finga:

ma ja to znam, al kad danas je jako tesko naci polovan ispravan traktor, i nikad nemozes znat kad kupujes, zato sam ja i rekao novo je novo, iako znam d ato nije bas tako!
ja bi radije kad bi nasao fiata (f100,100-90, ili 980) i da znam da je 100% ispravan radije uzeo njega nego ovog novog belarusa
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
Jako ljep traktor,izgleda da je čovjek odusto,ili je osto bez Zemlje
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
da malo čudno da se komplet mehanizacija prodaje:madmana::madmana:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
O miša mu malog i svemu...zakaj sad nemam novce, ovaj 577 je stvoren za mene i bio bi u garaži mojoj....joooooj mene, plače mi se sad, a baš nemam novaca....:rolleyess:

Prodaj 565 :weedman:
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
Ma jok, kad ne vredi ništ, nebi dobio ni pola koliko trebam:axe:



Ma imam ga doma, preslabo je to za moje potrebe...ovaj 577 bi tamal lego, ali baš se pitam jel to što piše da ima 1000 sati, to vjerojatno poslije generalke!?! :D

ček el tvoj 565 ima prednji pogon?susjed ima takvog sa duplom vučom i nikak mu ta vuča neradi..nekad je nemože uključiti a nekad nemože isključiti..nakraju je dao zemlju u najam a 565 stoji u garaži i skuplja prašinu:rolfer:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
75tkn dat za polovni 577? pa za te novce se moze kupiti traktor.
debelo pretjeruju sa cijenama polovnih imt-a u zadnje vrijeme..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Nema, moja je bez prednje vuče...a nem ti tu neke mudrije ako je ručno uključivanje, ili je uključeno ili isključeno, normalno pod uvijetom ako je ukapčalica ispravna.

Pitaj susjeda da zamjenimo, nek ovaj moj stoji u garaži i skuplja prašinu, tak i tak je pred generalnu. :D :D :D

75tkn dat za polovni 577? pa za te novce se moze kupiti traktor.
debelo pretjeruju sa cijenama polovnih imt-a u zadnje vrijeme..
Slažem se u potpunosti...nekih 50.000 kn max, ako je stvarno u stanju kak ga se opisuje.
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
Nema, moja je bez prednje vuče...a nem ti tu neke mudrije ako je ručno uključivanje, ili je uključeno ili isključeno, normalno pod uvijetom ako je ukapčalica ispravna.

Pitaj susjeda da zamjenimo, nek ovaj moj stoji u garaži i skuplja prašinu, tak i tak je pred generalnu. :D :D :D


Slažem se u potpunosti...nekih 50.000 kn max, ako je stvarno u stanju kak ga se opisuje.

a i njegov je skoro isto za generalnu,gume ćelave i loše održavan,al ak hoćeš mogu ga pitati,nema problema..znam da nema ni akumulator pa ga šlepa kad ga pali..
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
75tkn dat za polovni 577? pa za te novce se moze kupiti traktor.
debelo pretjeruju sa cijenama polovnih imt-a u zadnje vrijeme..

Ako malo pogledamo cijene Zetor-a,onda IMT nije tako skup..


Ovaj sa slike je u odličnom stanju,bar što se tiče vizualno_Osobno ako bih kupovao takav traktor,i ako bi se pokazao dobar kad bi ga probao nebi mi bilo žao dat te novce..
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
ja baš mislim da je 3340 jer su mu gume skoro pa više isturene naprijed nego motor, a kod većih modela to nije, gume se čine velike jer nema kabine, prednje su sigurno 9.5-24, imam ih kod kuće pa znam, a zadnje ili su 14.9 ili 16.9-28
 

Najnoviji postovi

Na vrh