• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
sve istina nema nikakve muljaže čak sam i zadnje osovine vanjske stavio nove jednu prošle godine a drugu ima 3g
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma FIAT je zver...ide on s tim gumam još par godina :)

Nego jel su ti F130 i F140 turbaci ili obični šestaci??
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
Htjeli smo kupit tog Fiata,i dođemo tam i kaže čovjek da neče prodat,sad opet prodaje.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Ma FIAT je zver...ide on s tim gumam još par godina :)

Nego jel su ti F130 i F140 turbaci ili obični šestaci??

Ide,samo po suhom..:p

Pajdo ima takve zadnje gume na MF,isto širina 650-čeloston.Prošle godine mu nije radila prednja vuča,u oranju nije mogao vuč plug 3×14,pala je neka lagana kišica samo..

Ove gume su dobre samo za pripremu u prolječe;)
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
sta se tice kilometraze i radnih sati na traktorim mozete provjeriti stanje u svakoj stanisi za tehnicki pregled uzevsi papire od traktora ili auta te zatraziti ispis kilometara ili radnih sati u zadnjih 5 godina.Mislim da se tek onda pocela zalisivat kilometraza i radni sati i to ce vas kostati svega 25 ili 30 kuna...naravno vrijedi samo za vozila koja su u RH zadnjih 5 godina

ma to ti nista ne vrijedi jer znam jednu situaciju di je auto servisiran u ovlastenom servisu servisna postambiljana al svaki treci servis je obavljen u servisu ostali doma od tehnickog do tehnickog oko 25tkm mu je ostavljo a min 50tkm godisnje mu je skido auto je prodan s 140tkm a imo je da ni sam vlasnik mu nije znao kolko stvarnih tak da nikad nemozes znat na kakvog mestra si naletio
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
heehehe a kak to da ga prodaje? :supris:

Izgleda da je nezadovoljan, vjerojatno bude kupil pravoga traktora, a to mora riješiti...uostalom, nije mi se svidio taj traktor od samog početka.8)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
evo opet onog poznatog! samo sto je cijena skocila za 4000eura u tjedan dana!

http://www.njuskalo.hr/traktori/traktor-fiatagri-80-90-dt-90g-top-stanje-oglas-6372747

cuo sam da se na traktoru more zaradit 500-700 eura, al ovo je brutalno!

Mamu mu hebem švercersku!!!!Uostalom, znamo ko je prijašnji vlasnik i za koliko je traktor prodan i to sve nabiješ šverceru na nos i da vidiš, shebeš ga maksimalno i za kupce koji neznaju gdi je bio traktor...jednostavno uništiti švercera!!! Mora ga spustit, još znamo i da je bil prednji utovarivač gore, i ajd ta cijena možda bi i prošla da ima prednji utovarivač, a i to bi svejedno bilo previše!!
Točno da sad imam novce otišel bi do tog pedera i sve mu nabrojil kaj znam u vezi tog traktora!!!
 

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
Mamu mu hebem švercersku!!!!Uostalom, znamo ko je prijašnji vlasnik i za koliko je traktor prodan i to sve nabiješ šverceru na nos i da vidiš, shebeš ga maksimalno i za kupce koji neznaju gdi je bio traktor...jednostavno uništiti švercera!!! Mora ga spustit, još znamo i da je bil prednji utovarivač gore, i ajd ta cijena možda bi i prošla da ima prednji utovarivač, a i to bi svejedno bilo previše!!
Točno da sad imam novce otišel bi do tog pedera i sve mu nabrojil kaj znam u vezi tog traktora!!!

ne možeš mu ništa možeš mu sve to reći ali njega nije briga on čeka onoga ko ništa ne zna da mu uzme lovu
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
traktor se stvarno cini da je u ekstra stanju,puno losiji idu za iste novce!
a dobro sad, cijena je takva kakva je, al ja mislim da ga je bagerista prejeftino dao!
ovo je porast cijene za 40%
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587

e tu balirku i omatač sam gledao još prije 10 godina u prelogu.prodavao neki lik što je imao koze za mlijeko..uglavnom onda je on tražio 7 tisuća eura za oboje..i lijepi su to i uščuvani a najveći problem je to što se bale moraju ručno stavljati na omatač a od toga dobijeh bruh..tak da je fora onak sve minijaturno..:supz:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma ta ekipa u okolici Kapele su šverceri koje treba izbjegavati,kad bi neko htio imao bi tu i USKOK I financijska posla oko uvoza tih strojeva iz vana ,pa još dva gospodina sa agronomska faksa,razni špediteri,pih strava,ja sam osobno prije 8 godina upeljo Ajhera iz Germany i samo za pićence je išlo 100 eura,uglavnom treba im rušiti cijenu koliko god se može:vragek::vragek::vragek:
 

Najnoviji postovi

Na vrh