• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Vidi se da je pofarban.

Ima takve plave boje doel na zemlji, a i vidi
se da nije stavljao krep traku na kotače kad je farbao felge
pa ima boje i po gumi.
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
Vidi se da je pofarban.

Ima takve plave boje doel na zemlji, a i vidi
se da nije stavljao krep traku na kotače kad je farbao felge
pa ima boje i po gumi.

a jes, nisam ni skuzio plavu boju dolje na betonu dosad! mogo ga je barem na drugom mjestu slikat! ak se na slici vidi, kak je tek uzivo! neznam sta je to da ga je nakon 9 god morao farbat
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma traktor je farban, stavljene su nove gume, možda i nova stakla, možda je i motor slagan, tko zna u kakvim je uvijetima bio, a i još gore je to kaj je 2003. god, svi znamo kakve su kvalitete novi IMT-ejci, da je 1993. godište i tak sređen to bi več onda bilo nešto, ali cijena u svakom slučaju prevelika, takav traktor ako nov košta oko 160.000 kn, a ovaj je kao u pol cijene, a nevrijedi ni toliko, 60-75.000 kn maximalno...
Kako je netko rekao kupi se F100 za 100.000 i onda barem imaš traktor.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
I od svega toga kaj je pofarbao,ostade mu hrđav auspuh,eh taj fušeraj..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
E ovaj F140 je traktor, taj jede svakog MF-a, DF-a i slične, a iste snage...

Kad bi imao potrebe za traktor te snage, to bi definitivno bio taj!!
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
traktor je farban sigurno, pa koji se IMT ovako sjaji nakon 9 godina, pogotovo ovi novi modeli. F140 je malo jača zvijerka.

IMT 560 2003 sigurno nije bio 20 000€, prodaje ga za koju iljadu manje nego za koliko ga je kupio.
Sigurno je radio u šumi, pa je sav bio izrazbijan i i ižuljan, jer tko bi 9 godina star traktor koji radi na zemlji( oranje i ostalo) farbao, pa di ima s.ebat boju.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
E ovaj F140 je traktor, taj jede svakog MF-a, DF-a i slične, a iste snage...!

Eh,ovo je več teška uvreda.Pale su teške riječi:supris::supris::roll:

Fiat,Fiat-Agria,New Holland,da bude par sa MF ili DF,jao milunka:axe:
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
Eh,ovo je več teška uvreda.Pale su teške riječi:supris::supris::roll:

Fiat,Fiat-Agria,New Holland,da bude par sa MF ili DF,jao milunka:axe:
po potrošnji MF-a sigurno deru...za DF-a neznam...ali MF-i me nimalo ne oduševljavaju,pogotovo ovi novi...ima ih nekoliko za koje znam da već nakon par godina imaju ozbiljne kvarove,dok toga na starijim modelima Fiata i Fiatagria ni nakon 20+ godina nema ni pomisli...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Eh,ovo je več teška uvreda.Pale su teške riječi:supris::supris::roll:

Fiat,Fiat-Agria,New Holland,da bude par sa MF ili DF,jao milunka:axe:

NE, NE, NE......FIAT je pobjednik među njima!!!:partyman::weedman:

Pusti ti New Hollanda, to je druga priča, FIAT je FIAT.:prayer:


po potrošnji MF-a sigurno deru...za DF-a neznam...ali MF-i me nimalo ne oduševljavaju,pogotovo ovi novi...ima ih nekoliko za koje znam da već nakon par godina imaju ozbiljne kvarove,dok toga na starijim modelima Fiata i Fiatagria ni nakon 20+ godina nema ni pomisli...
E o tome je pričam...kolega Mike zna!

Evo jedne činjenice....usporedimo MF 3065 i FIAT-Agri 85-90....Fiat dobiva u svakom pogledu, MF nema nikakve prednosti!
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
po potrošnji MF-a sigurno deru...za DF-a neznam...ali MF-i me nimalo ne oduševljavaju,pogotovo ovi novi...ima ih nekoliko za koje znam da već nakon par godina imaju ozbiljne kvarove,dok toga na starijim modelima Fiata i Fiatagria ni nakon 20+ godina nema ni pomisli...

Potrošnja je jako relativan pojam..
Ni na jednom stroju ne gledam potrošnju,bitan mi je učinak rada..Kad bi potrošnja bila presudan faktor kod izbora onda niko nebi kupovao traktore koji puno troše,ali nije tako..

I dalje palac gore za MF;)

@ŠANANA:MF 3065 je "space shutle" za Fiat-a...
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Da ne ispadne da imam nesto protiv Fiata samo cu reci da je F 130 po Konedati tezak 5000kg, F140 tezina 5300, MF 3635 (135hp) i 3645 (145hp) teski 5650.

Covjek od kojeg sam kupio prvi okretac plug mi je jos tada reko da su Fiati najlaksi u istim klasama sa ostalim traktorima. A dali jede konkurenciju ili ne dalo bi se raspravljati. Prednost je manje elektronike, ako je to prednost...

Jos bi dodao da sam za svog MF_a dao 11500 e prije 2 i pol godine a ovaj gore navedeni sada hoce 16000. Njegovo je pravo da trazi.
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
ajde da se dalje ne raspravljate,

- sve ima svoj namjenu, meni osobno su draži lakši a jači traktrori (Fiat) ali to nije tema, takvi trakrotori su dugovječniji i žilaviji to je moje uvjerenje a vi pričajte i mislite šta hočete, on šta može može, ostaje mu višak snage, proklizi i gotovo čuva motor, gledao sam malo aute, Oktavia 1,4i, Peugeot 407 16 hdi, i slične stvari a konja ko u priči pa to je smješno,, u Punta 55 ide 3 litre ulja od kolege žena dođe k meni i kaže da joj se u zavoju pali lamica od ulja a ja u njega nalio 2 litre ulja i od tada je prošlo 10 godina i uvijek VOZI

sory na off temi
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
FIATAGRI 70-90(70 ks) je tezi od FENDTA 280s (80 ks) za 500 i nes kg, a onda vise nemoramo ni razgovarat o tome koliko je FIAT sposobniji u šumi i u oranju, bez obzira sto ima 10 KS manje.
tak da nemora znacit da su FIATI iz svih kategorija laksi od tih "boljih" ,zapadnih traktora
al nemojte gledat podatke u konedati, jer tam pola toga nije tocno, dok, normalno podaci u knjužici vozila su 100% tocni!

Onda F100(6 cilindara) je za 400kg tezi od fendta 309(4 cilindra),koji su oba sa po 100KS,
 
Posljednje uređivanje:

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Ja sam naveo jedan primjer ti drugi, mogli bi tako do sutra. Fiati su dobri traktrori samo nemoj mi jos rec da su bolji od Fendta. Konedata je vrlo tocan izvor podataka, sigurno nisu savrseno precizni ali dobrim dijelom ok. Knjizica vozila ili prometna znaju trpit takve gluposti da ti to nebi vjerovo. Dosta krivih podataka zbrljaju sami uvoznici radi jeftinijeg carinjenja i to onda tak ostaje jer su svi ko drveni dok im objasnjavas da nest nije u redu. Boje se ispravit kakvi glupi podatak odmah misle da je to krivotvorenje.
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
najbolje kod fiata je kaj moj fiat 65-66 troši 1/3 manje goriva od univerzala 683 koji je jednakih gabarita i konjaže
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
Da ne ispadne da imam nesto protiv Fiata samo cu reci da je F 130 po Konedati tezak 5000kg, F140 tezina 5300, MF 3635 (135hp) i 3645 (145hp) teski 5650.

Covjek od kojeg sam kupio prvi okretac plug mi je jos tada reko da su Fiati najlaksi u istim klasama sa ostalim traktorima. A dali jede konkurenciju ili ne dalo bi se raspravljati. Prednost je manje elektronike, ako je to prednost...

Jos bi dodao da sam za svog MF_a dao 11500 e prije 2 i pol godine a ovaj gore navedeni sada hoce 16000. Njegovo je pravo da trazi.
Kićo fiat http://www.konedata.net/Traktorit/fiatagriWinner.htm kojeg uspoređuješ je u klasi sa ovim mf-om http://www.konedata.net/Traktorit/MF3115.htm ,a ovaj mf kojeg ti spominješ je u klasi sa m seriom http://www.konedata.net/Traktorit/nh_m_60.htm
 

Najnoviji postovi

Na vrh