• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

B

Bobo

Guest
Ta prikolica je tvornicki tako izgledala... Prve MF prikolice su bile takve i kipale su samo nazad, drveni pod i stranice...

E sad, ZMAJ ili je ili nije, pojma nemam, ako je tvornicka, onda treba i imati papire, a ako nema, jbg, rjesavaj nekako s gazdom.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Dobre stare dotrajalke!
Prija dva dana prodjem kraj gumare u Rumi i zamisli novi natpis na njoj, ni Galaxy ni Cultor vec Mitas! Ja se iznenadio. Velika svijetleca reklama iznad porte.
Opet ja zadnji saznam...:scratch:scratch

Kad smo vec kod guma, kako sluzi Petlas?
 
B

Bobo

Guest
Dotrajalke...

Stavio sam link na oglas jer su uzeli sananinu sliku...


Petlas dobro, nakon duzeg stajanja se malo ulegnu, ali nakon 100 predjenih metara ko da se vozis po oblaku... ne kupe zemlju u sebe, dosta se dobro same "ciste" ali iskreno, nisam u blato ni isao...

Dalja pitanja o gumama u njihovu temu, ova nek bude za njuskalo...
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,208
A taj tomislav magdic, jel on samo preprodaje te strojeve ili se i bavi s poljoprivredom?
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
jel tih 3300 radnih sati mogu biti stvarni ili ...

U te radne sate sam siguran ko u predjene kilometre na autima.
Kad smo kod auta pred tjedan dana sam sinu kupio auto (radi mira u kuci) i na satu pise 151000. Auto 2003 godina. Mislim se ako nema vise od 300 tisuca dobro je. Odvazemo ga na servis i naglasim da hocu da se provjeri kilometraza. Decki vele nema problema pod uvjetom da je prijasnjih godina radio kompjuter motora. Radio je da i zabiljezio 241000 znaci skinuto je 90. Ja sretan. Ista stvar je i sa radnim satima ako ne i gora.
Dodao bih da je kod nas kaznjivo skidati kilomerazu...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
Kažnjivo je skidati kilometražu (mada neznam baš da je ko za to kažnjen kao ni za mnogo ostalih stvari koje su kod nas kažnjive) ali nije kažnjivo otpajati kilometar sat (postoji mogučnost da je pukla sajla), otpajati brojčanik (kvar na žicama ili osiguračima), podmetati papirič pod kontaktor koji okida največu brojčanu oznaku (njega bar nije problem poslije izvaditi, a može i ostati) ....................;)
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,208
U te radne sate sam siguran ko u predjene kilometre na autima.
Kad smo kod auta pred tjedan dana sam sinu kupio auto (radi mira u kuci) i na satu pise 151000. Auto 2003 godina. Mislim se ako nema vise od 300 tisuca dobro je. Odvazemo ga na servis i naglasim da hocu da se provjeri kilometraza. Decki vele nema problema pod uvjetom da je prijasnjih godina radio kompjuter motora. Radio je da i zabiljezio 241000 znaci skinuto je 90. Ja sretan. Ista stvar je i sa radnim satima ako ne i gora.
Dodao bih da je kod nas kaznjivo skidati kilomerazu...

Kico, kakav auto je sin dobio, koliko ste dali? i ja si planiram nekakav auto kupiti, ne da mi nesto posebno treba, al cisto da imam svoj auto.. a cini mi se da sam i priblizno istih godina sa tvojim sinom.. mozes mi odgovoriti i u temu Automobili..
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
ovo je farbano i ušminkavano komplet,, zato mi je jako jako sumljiv, ovaj mi se čini više OK, jači i manje novaca Fiat 880 DT
http://www.njuskalo.hr/traktori/fiat-880-oglas-6308286

blizu si mu, odi ga pogledaj,! ja bi sam da sam blize! ja cu ga mozda danas zvat, da pitam za radne sate, jel jako puši,kak pali u zimi, i tak
i vidim, isti prodavac ima 3 prednja utovarivaca na lageru, mozda je koji sa tog 680, pa da vidimo kolika je cijena sve zajedno

pa neznam, OK je taj sto ti kazes, ali traktor od 90KS,s motorom od 5 cilindara za samo 45TKN!? , a i to je sumnjivo!
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh