• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
sta se tice kilometraze i radnih sati na traktorim mozete provjeriti stanje u svakoj stanisi za tehnicki pregled uzevsi papire od traktora ili auta te zatraziti ispis kilometara ili radnih sati u zadnjih 5 godina.Mislim da se tek onda pocela zalisivat kilometraza i radni sati i to ce vas kostati svega 25 ili 30 kuna...naravno vrijedi samo za vozila koja su u RH zadnjih 5 godina
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
sta se tice kilometraze i radnih sati na traktorim mozete provjeriti stanje u svakoj stanisi za tehnicki pregled uzevsi papire od traktora ili auta te zatraziti ispis kilometara ili radnih sati u zadnjih 5 godina.Mislim da se tek onda pocela zalisivat kilometraza i radni sati i to ce vas kostati svega 25 ili 30 kuna...naravno vrijedi samo za vozila koja su u RH zadnjih 5 godina

a kaj ako nema tehnički i nije nikad bio regan......:scratch
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
blizu si mu, odi ga pogledaj,! ja bi sam da sam blize! ja cu ga mozda danas zvat, da pitam za radne sate, jel jako puši,kak pali u zimi, i tak
i vidim, isti prodavac ima 3 prednja utovarivaca na lageru, mozda je koji sa tog 680, pa da vidimo kolika je cijena sve zajedno

pa neznam, OK je taj sto ti kazes, ali traktor od 90KS,s motorom od 5 cilindara za samo 45TKN!? , a i to je sumnjivo!

bome si u pravu ovaj tjedan ne stižem a drugi ako bude kiše imam u planu ići u Pakrac pa ću probati posjetiti prodavatelja :p pa se možda nešto i izdogovaramo,, dobro bi mi došao umjesto Rajke, ali bojim se kada bi sa njim skopčao malo jači teret da bi propišao na sve strane i onda se tek pokazao kakav je

- to što 880 ima 5 cilindara sa 90 ks govori da bi trebao biti puno žilaviji i trajniji od sličnih traktora sa 4 cili.. ali cjena je malo sumljiva, a i slika je stara, pitanje kakve su gume i ostalo a i godine su tu
 
Posljednje uređivanje:
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
bome si u pravu ovaj tjedan ne stižem a drugi ako bude kiše imam u planu ići u Pakrac pa ću probati posjetiti prodavatelja :p pa se možda nešto i izdogovaramo,, dobro bi mi došao umjesto Rajke, ali bojim se kada bi sa njim skopčao malo jači teret da bi propišao na sve strane i onda se tek pokazao kakav je

- to što 880 ima 5 cilindara sa 90 ks govori da bi trebao biti puno žilaviji i trajniji od sličnih traktora sa 4 cili.. ali cjena je malo sumljiva, a i slika je stara, pitanje kakve su gume i ostalo a i godine su tu

nevjerujem da bi on samo tak, ni "propišao" ni "propušio", izgleda dosta dobro!
neznam sada na kakav tocno teret mislis! al naravno , podnosio bi samo za ono za sta je predvidjen, on mora ic jos jako dugo! ja ga ne bi ni gledao jer mi je slab!
ja imam fiata 70KS s jako losim (bas jako losim) motorom, i samo ide a opce ga nestedimo!, ima prek 20000 RS! i tera RD od 2,5m, jedva,al ju tera i trobrazni plug 12 cola
aj pa javi ak ga vidis!
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
koliko ga je platio, za veće pare ga sad prodaje, za te novce se nađe 3 klase bolji traktor.
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
pa tko je toliko malouman dati tolike novce za taj traktor ne kažem da ne valja ali za te novce puno bolji stroj se uzme dakako stariji ali stroj
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
to P znaci da ima kompresor!
al nevjerujem bas da je pofarban, pa 2003. god je! nije cudo ako je boja ostala ocuvana!
al za te novce kupis F100 u vrhunskom stanju, koji je kudikamo jaci, i stoput udobniji, i jos puno toga +
 

Najnoviji postovi

Na vrh