• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Od bivšeg člana "Bageriste", kolko znam traktor je prodan u kratkom vremenu
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
Potrošnja je jako relativan pojam..
Ni na jednom stroju ne gledam potrošnju,bitan mi je učinak rada..Kad bi potrošnja bila presudan faktor kod izbora onda niko nebi kupovao traktore koji puno troše,ali nije tako..

I dalje palac gore za MF;)

@ŠANANA:MF 3065 je "space shutle" za Fiat-a...

naravno,svatko za sebe gleda na stroju ono što njemu odgovara i tu nema rasprave...ni meni nije bila previše presudna potrošnja dok je "plavac" bil 2 kune,al sad dok se bliži 7 kuna tu se već na potrošnji dadu tisuće kuna godišnje ušparati,a to morate priznati nije baš zanemarivo...

...kolega probaj izračunati... nek potroši samo 5 litri po jutru manje(a od nekih i više) u oranju,pa tanjuranje (ili rotiranje), pa hrpu drugih stvari...došel budeš do vrlo interesantne cifre vjeruj mi.... ;):partyman:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Od bivšeg člana "Bageriste", kolko znam traktor je prodan u kratkom vremenu

Pa što mu bi da ga proda??...
Taj mi se Fiat od uvijek sviđao, bio je baš uredan traktor...eh da su novci...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
jes da Fiata je kupio isti čovijek koji ga je uvezao u RH,a utovarivač bude otišao isto jako brzo,a šta dolazi u dvor to se bude čulo,uglavnom zadovoljene obadvije strane,u Bagijevo ime:partyman::partyman:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
jes da Fiata je kupio isti čovijek koji ga je uvezao u RH,a utovarivač bude otišao isto jako brzo,a šta dolazi u dvor to se bude čulo,uglavnom zadovoljene obadvije strane,u Bagijevo ime:partyman::partyman:

A to je kao neki švarcer onda koji ga je kupil nazad??
Možda bude začas opet na njuškalu...:)
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
e ŠANANA cijena onda vise nece bit 74000!

evo ljubitelji FIATA gledajte i divite se;
http://www.njuskalo.hr/traktori/traktor-fiat-980-dt-oglas-6348445

opet šestak! a cek sta je sad to, jel to neki oriđiđi FIATOV utovarivac?
AJKULA jel to onaj isti za kojeg si ti rekao da znas prodavaca?
ovaj je stvarno u vrhunskom stanju!!
jebate ovo je vec 6 traktor oznake 980 DT na njuskalu u posljednja 2 mjeseca,sa prednjim utovarivacem i sve u okolici Bjelovara!
bjelovarcani jel vi to tam negdje proizvodite? hahahhaha!!
 
Posljednje uređivanje:

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
e ŠANANA cijena onda vise nece bit 74000!

evo ljubitelji FIATA gledajte i divite se;
http://www.njuskalo.hr/traktori/traktor-fiat-980-dt-oglas-6348445

opet šestak! a cek sta je sad to, jel to neki oriđiđi FIATOV utovarivac?
AJKULA jel to onaj isti za kojeg si ti rekao da znas prodavaca?
ovaj je stvarno u vrhunskom stanju!!
jebate ovo je vec 6 traktor oznake 980 DT na njuskalu u posljednja 2 mjeseca,sa prednjim utovarivacem i sve u okolici Bjelovara!
bjelovarcani jel vi to tam negdje proizvodite? hahahhaha!!

hmmm
i tu je potrošena koja kila boje
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
hmmm
i tu je potrošena koja kila boje

ma dobro, lako za to ak je farban, al kod tih malo jacih traktora kad bi ga kupovao uvijek bi me bilo strah da se "nerazleti" getriba ili da ode prednja vuca, jer to su stvari koje naglo se pokvare i nikad nemozes znat dal ce to bit ispravno! jer ti popravci mogu bit skuplji i od generalke motora!
dok je za motor druga prica, uvijek otprilike mozes vidjet i ak nisi neki majstor jel je na izdahu ili jos moze ic,ono,jel puši,jel vuce, pa ak ga probas u radu vidis jel dize Temp, i to, a za prve dvije stvari mozes se sa nadat da ce bit OK
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma ne proizvode se tu nego tu su najjači šverceri,od ovog jednog kupuju drugi,jedan iz VT,jedan iz Vrbovca,jedan švercer ima nekih 200 rali zemlje i on upelja pred sezonu oranja 4-5 komada i sve pooru i posiju i onda pranje i prodaja,a što se tiče ovog iz Prekobrda taj je takav prodavač da ako si došao kupiti jaje on ti proda i kokoš sa njima,moj pokojni susjed kupio Jonija za 11000 eur od 80 ks za 2 rali temlje,traktor je bio apoteka radio samo u vočnjaku,ali nije rekao šta,kad je ovaj ga e riješio drugom susjedu i kad ga ovaj malo stisnuo riknulo nešto kod powera,šteta ccc 20000 kn,jedan stari majstor koji mu ga slago je zaključio da je traktor radio sa neadekvatnim brzinama,samo je rigolao vočnjake se naknadno saznalo:finga::finga::finga:
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
salio sam se !
ma cudno mi je zasto bas uvazaju te 980 DT
i onda kad ga uveze, onda mu dusu vadi!
bas mi se svidja ovaj fiat! cak pise i FIATAGRI na kabini, iako svi znamo da ta seria nije agri
 
Posljednje uređivanje:

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pa onda je moj Puch 175 kubika iz 60 i neke vrijedio milion:finga::finga::finga:,bože siđi pa viđi,za te pare 2 traktora i dobar motor:partyman::partyman:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Al trebalo bi ga samo dobro ošmirglat i odfurat na lakiranje...:D :D :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh