• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
cijene se za ispravne po njuskalu krecu od 70 do 100tkn pa i nesto vise za seriju 30xx. ovisno o stanju traktora te koliko je kome hitno prodati..
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
dobra balirka a cjena..ma vrijedi svakog novčića kaj je on tu cjenu napisal .. a bome i ovaj deutz al tomu treba neko pravo gospodarstvro kaj bu imal kaj delati:finga: a bome ga imaš kaj i videti kakva grdosija od traktora:lol:
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
Kad vidim ovaj sistem na valjke,i na svakom valjku po 2 lager,odma mi oči bježe dalje..Nekak mi se to ne sviđa...

i meni se nesviđaju općenito preše na valjke..ja dok sam imao rolo imao sam prastaru krone kr 150 na lance,,e pa to je bilo neuništiva preša..ako bi ikad kupovao ponovo samo sistem zatvorene komore sa lancem.. :finga:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Ovaj je nešt pomješo,tolko sati nemaju ni oni u kombinatu http://www.njuskalo.hr/traktori/zetor-4340-2003g-oglas-6682577

pomješo je,ovaj zadnji broj je racunao xD :finga:
a i vidim ovu tocku...prije bi reko da pise 1926 , 24


zetor-4340-2003g-slika-18414187.jpg
 
B

Bobo

Guest
Cuvajte se samo velikih traktora s puznim brzinama... steta sto ne broje sate na kardanu. Cim vidim povoljan traktor preko 100ks zamislim iza njega drobilicu kamena ili ogroman malcer...

Ne mora znaciti da je razj.... svaki, ali bilo je fendtova vario po povoljnim cjenama na njuskalu, pa za mjesec dva isti lik prodaje drobilicu za kamen...

Ima svega, pamet u glavu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh