• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,725
Pa dobro možda je relacija za prijevoz bila malo duža, i ako je dobro održavan može on i 9- 10 000 sati do generalke, hehe!
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
dobro , ja ne pratim oglase takvih mašina , kolika je relana cijena tog traktora prema slikama
ali majku mu , kad se kupuje takvi traktor ne gledaju se gume
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
taj traktor ako je održavan , a prema stanju u šupi izgleda dosta uredan gazda ...da ne kažem pedantan..bolji je od nekih s 2000 sati
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,959
U čemu je razlika 080 ili 090?
Ima neke čudne daske ili tak izgleda na slici?
Bi li to lagani traktor mogel vleči?
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
080 ima gredu 8x8cm, a 090 ima gredu 9x9cm, i ostatak pluga je proporcionalno masivniji. Ove daske mi se jako sviđaju, imal sam 080 sa klasičnim daskama, fin plug, ovaj bi trebal biti bolji. To ti je skroz lagano, dva muža ga nose kud hoćeš, pun pogodak za tvoj Dorado, ako te to zanima. Čak se i odlično pokazao (usprkos maloj visini i razmaku) u nemalčiranoj kukuruzovini, onu sezonu kad sam ga imao je bilo puno kiše, pa je masa bila zalijepljena za tlo, ali u suhoj nemalčiranoj masi svi plugovi imaju problema...
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,917
Špule su najmanji problem..najveći problem je ignoriranje kada se neki problem pojavi i nastavi se dalje raditi...
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,725
Jel ima netko iskustvo s ovim gx200 klonovima? Gledam moguce zamjene za UMO 06 na Mio 350. Znam da bi vise odgovarao GX160 po snazi, al ne mogu ga naci ni po priblizno slicnoj cijeni - malo m je glupo platiti 300-400 kn vise za slabiji model, pa razmisljam o ovome.

https://www.njuskalo.hr/strojevi-gospodarstvo/motor-motokultivator-frezu-benzinski-oglas-16570936[/QUOTE
https://www.njuskalo.hr/strojevi-alati-ostalo/ugradbeni-zamjenski-benzinski-motor-loncin-ravna-osovina-196ccm-oglas-18178332
Ovaj mi se čini kao malo bolja kopija,ako imaš mogučnosti...
Ovo je cijena sa porezom, ja imam takvog , samo što moj ima reduktor prilagođen za hondu 620. Odradio je moj jednu sezonu, oko 50 sati rada, za sada sam zadovoljan, nikakvih problema nije bilo.
 

ikorman

Član
Tu od
5 Velj 2014
Poruka
60
Uh, kak su mi samo promakli ti Loncinovi motori :(think): ...

Vidim da imaju g160 koji je primjereniji za mio 350, zbog manje snage.

Thx
 

Najnoviji postovi

Na vrh