• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Na avtonetu se prije nekih 2-3 tjedna prodaval takav zetor za 8500e,zaboravil sam al mislim da 96godište...

Ma znam, samo mi ranu soliš... I 6211 je bio, 93. hodina za manje od 7000e, sve se prodalo u par dana, a ja nisam imal sat-dva vremena da ih odem pogledati.
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,718
@gogo Kaj ni bil 6211 94 sa multipowerom?ma nebitno al obadva su mi se dopala...a kad sam ja kupoval onda ih ni bilo :mur::icon_axe:iako je meni i ovaj moj čist ok kolko je koštal.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Mislim da je bil 93. jer je bio godinu mlađi od mog. Imao je užu euro kabinu, zadnje radijalne gume, multi, hidrovolan... Htio sam ići pogledati njega i 5320 jer je stvarno bio jeftin, pa uzeti jednog, i odoše obadva samo tako... A sad nema poštenog ni kod nas ni u Slo...
 

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
Uh što je dobar.Ali to je sigurno bezveze stavio cijenu,790 sati pa nemože biti ta cijena.I još i utovarivač ima
 

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
Na koji način se tu netko može upecati?Pa nemože staviti cijenu tako pa kad odeš pogledati da opet digne cijenu.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,888
Dijelova ima u poljskoj,velikoj britaniji koliko oces i jeftiniji su nego kod nas.dodju kroz 3-4 dana od plaćanja.
Dijelovi motora su im u rangu svih ostalih..a sad neke specijalne dijelove platiš više.
Npr. El.mag ventil za uključivanje prednjeg pogona košta 1000e.
Kod nas koliko je neznam.
Kolegi sam naručivao uljnu pumpu prednjeg pogona,sa dostavom iz UK 500e plaćena (original),kod nas su bile od 10 tisuća kn s tim da daješ svoju,ili 15 tisuća druga nova..kod mene ih ima nekoliko,ali nitko nebi prodao.
Uglavnom ako ideš gledati,nesmije iskakati iz brzina i gledaj uključivanje prednjeg pogona..da je el.mag ventil ispravan.
Također gledaj da li ima tragova skidanja kardana prednjeg pogona,jer evo kolegi su uvalili drek.
Pojedene su ricne na kardanu prednjeg pogona,tako da je sad u fazi riješavanja..također obrati pažnju da li pušta ulje iz prednjih glavčina.
Ako kupuješ teško se prodaje,pa ako je dobar primjerak pregovaraj o cijeni...;)
 

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571

Pa dobro takve i treba prevariti,kak možeš kupiti traktor na neviđeno.I još uplatiti unaprijed.Neka ih,bila je prije par godina ona "firma" premier-vehicles.ltd.I oglašavali su na njuškalu.Navodno firma iz Velike Britanije,imali su baš one traktore kakvi nama tu trebaju.Do 100 konja i sa prednjim utovarivačima,skoro novi traktori a cijene do 7000 eura.Moj šogor skoro nasjeo,bila je fora da uplatiš unaprijed i traktor stiže na adresu u roku mjesec dana sa garancijom od 12 mjeseci na motor i getribu.Kažem ja njemu nek ih pita jel se mogu doći pogledati traktori.I pita on njih a oni mu vele da nemože jer su takva pravila firme :D:.Utipkam ja njihovu adresu na google earth i pokaže mi neku napuštenu farmu obraslu u šipražje.A ovaj htio odmah uplatiti :icon_hang:.Mada ovaj sa mtz-om je tu domaći koliko vidim,pa nemisli valjda da ima netko lud tko će mu uplatiti unaprijed bez da dođe pogledati stroj
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Lično ne bih nikada uplatio bilo koju sumu na neviđeno pogotovo na sumnjivu cijenu.
Ali neko ima sreće kod nas su jedni ljudi na neviđeno iz Francuske kupili dva puta kombajne, čak su došli bolji nego što su očekivali.
Ali je cijena bila neka normalna.
Tako da ima poštenih, ali su u moru prevaranata, tako da je bolje kloniti se takve trgovine :icon_weed:
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,656
@Gogo..ti se nemoraš sekirat, traktor ti netreba za delat. A ako ti baš takav treba, sigurno bu uskoro na oglasu s manje RS i večom cijenom...
 

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
Ima kod mene u selu jedna Proxima sa utovarivačem,ima oko 2000 sati.Kabina mu je uništena maksimalno jer je gazda poseban čovjek.Jel održavan ili ne neznam,prodaje ga za 26 000 eura.Ako koga zanima mogu potražiti broj
 

Najnoviji postovi

Na vrh