• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,920
Kolega je dao 55k kn za drek i sad je u banani..reko sam mi da radije da više love za nešto kak se spada nego da ima hrpu željeza koje se ne kreće..već je 10 tisuća utrpao i sad opet nekaj hebe...od viška konja glava ne boli,uvijek možeš smanjit gas ;)
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,734
A gle, da dam svu lovu za njega mi baš i nije pametno.
Za te novce može bit odličan a može biti i sav u banani.
Recimo od ovog Same bi mi ostali solidni novci da ga eventualno uredim za sebe.

Poslano sa mog F5321 koristeći Tapatalk
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,920
Naravno,svakako još pogledaj neke traktore ako ti nije pod mus kupit baš sad traktor,možda naleti nešto što ti najbolje odgovara.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,657
a bitno je da su svi u užem izboru friško pofarbani....:eek::
jel to neki sindrom da svi iza Duge rese kupuju duplake?
...i moj šogi je pokleknuo...:icon_rofl:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,734
Bolje da ga on ofarba nego ja [emoji3]

Poslano sa mog F5321 koristeći Tapatalk
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,734
Upravo gledao ovog Same 70.
Šta reći, prek telefona jedno uživo ipak drugačije.
Na iberlaufu se pojavila kap ulja, servo volana na jednu stranu radi na drugu ne, na niskim okretajima radi na tri cilindra, ulje slini skoro na svakom semeringu, ventilacija kabine je mrtva, itd....

Poslano sa mog F5321 koristeći Tapatalk
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,920
A čuj,nekada farba proda loš traktor,a ne proda dobar..nije sve u farbi,rađe i hrđav da je ispravan,nego lijep i krasan a mastan :)
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,734
Traktor mi se baš sviđa jer je relativno kratak i ima dobar ajnšlag. Malo je nepregledan otraga jer ima ispod zadnjeg stakla rezervar.
To kaj je farban me baš previše i ne dira, ofarbana je samo limarija, motor nije.
Da barem nije pokazao ulje na iberlaufu, sve drugo i nije neki problem.


Poslano sa mog F5321 koristeći Tapatalk
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,920
Ima kolega ihca 956xl 89. isto se okrene ko mf3060..a nikad nebi rekao pošto je dosta duži..znam kad sam crystala 8045 vozio,nisam mogao od prve u dvorište ući...morao sam ga poravnat:)
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Pratim taj Same već par dana, sad zovem da ga idem pogledati, i jučer je prodan...
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Izgleda dobar bio baš bi mi ovakav legao ljepo.
Al nagodinu vjerojatno ću
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,730
https://www.cackalo.hr/oglas/traktori-477/traktor-zetor-5320-170345

Ja sam išao pogledati ovog Zeku, preko slika sam se zaljubio, i htio ga odmah voziti kući. Ali, avaj! Gume su popucale da možeš prst gurnuti, kaže čovjek, nije to ništa, to je radial, ima debelo meso... Aha. Blatobrani i pod truli, disk kočnice koje slabo koče, mjenjač se lijepo šalta, ali druga i treća su "plitke", ne znaš jel si ubacio ili nisi. Kuplung odvaja skroz na vrhu, ili je loše poštelan, ili je pri kraju pa je samo našpanan kaj je vjerojatnije, kuplung kardana jedva ide, dva stakla su plexi koji je skroz mutan, iza na stupu kabine je navareno nekakvo željezo da se šajba neda zatvoriti, strašno tuli u petoj brzini, dosta sitnica fali, žmigavci ne rade... A 1400 sati. Ima on deset puta toliko.

Na avtonetu se prije nekih 2-3 tjedna prodaval takav zetor za 8500e,zaboravil sam al mislim da 96godište...
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
mali , pa ne bi valjda preko IMT-a?

Pa još jednog crvenog u dvorište dovezem .
Imt ostaju obadva nedaj bože da se taj same pokvari.
560 bi završio posao a i šteta ga prodat dobar je.
A imam i neke planove pa bi 80 konja traktor
Same mi se sviđa pa ćemo vidit
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,734
https://www.cackalo.hr/oglas/traktori-477/massey-ferguson-166500
Na prvu traktor izgleda odlično, na drugu vidiš da je pukla prednja kolijevka skroz naskroz, povareno je al opet se vidi da počinje pucat. Na iberlauf baca ulje.

Onaj Same Explorer 65 je pak rasturen u šumi do bola.
Lamela je mrtva, prednji kraj ima lufta, desni kotač klima, ventilacija ne radi, kabina trula itd.

Poslano sa mog F5321 koristeći Tapatalk
 
Na vrh