• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
Ima radova samo nitko to neće raditi.Moglo se do prošle godine i asfalt riješiti u dvoru dok su cestu asfaltirali,i to su dečki rekli ispečeš nam janje i nabaviš pijaču i dvorište ti bude ko cesta.Ali su onda počeli šefovi obilaziti radove jer je netko prijavio da rade fuša i sad više neće nitko.Čak o ovi što malčiraju uz cestu neće skrenuti parsto metara sa glavne ceste da izmalčiraju jedan prolaz između njiva koji je obrastao u kupine i žbunje.Kažu da ih prate GPS-om i da se neće zajebavati.
Muha ja sam ti jako škrt jer recimo ja za tih 1500 kuna moram raditi puno više nego taj čovjek u bageru.A i mlad sam pa mi nije teško sebe upregnuti,kad ću ako ne sad.
 

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
Bedast jesam što se trudim raditi,jel meni treba da doma hranim 60 komada stoke,obrađujem zemlju,između toga radim priključke za prednje utovarivače i prodajem i još da čistim šikare između toga.Bolje mi je da odem na socijalu i živim ko moji susjedi sa 9-ero djece.Primaju 13 000 kuna doplatka i pomoći mjesečno i samo spavaju i jedu.A ja 27 godina i već dva puta operirao koljeno i leđa u banani već par godina.I ja nekad pomislim da bi mi bilo bolje da ništa ne radim,ali mi onda nešto neda mira.I žena mi rekla par puta "ti si lud,za koga se trgaš toliko" a ja nju čudom gledam
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
gledajući tvoj zadnji post (majok) mirne duše glasam za kombinirku...:icon_madu:
 

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
Cijena je maloprodajna,tako kaže čovjek.Može i fizička osoba kupiti po veleprodajnoj cijeni.Ali je određena minimalna količina proizvoda koja može ići pod veleprodaju.
 

Najnoviji postovi

Na vrh