• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Ako moze preporuka za 3 brazde okretaca, mora imat dva crtala, pretpluznjake i kotac.
I pozeljno da je kvreneland ili lemken. Do nekih 30000 kn.
Pa ako vidite tako sta zaljepite link.
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
Ako moze preporuka za 3 brazde okretaca, mora imat dva crtala, pretpluznjake i kotac.
I pozeljno da je kvreneland ili lemken. Do nekih 30000 kn.
Pa ako vidite tako sta zaljepite link.
jutros sam negdje vidio Rabewerk 3 brazde,okretač...2,000 eur.. predplužnjaci
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
Sad se bu javil ZJ.. "nemaju svi Fejs...." tak je meni nedavno..i naravno obrisal mi post..nije ni čudno kaj ljudi odlaze s foruma..očeš nekom dobronamjerno pomoći..onda dobiš packu..
no...kad mi/ja "stari konji" moreju imat fejs :icon_weed:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,633
Nitko nikoga nikam ne tjera.
Bhorv, prestani zanovjetati i radije se drži reda.
Nemaju svi FB I na taj se način ne pomaže svima, već samo pojedinima. Zato i prigovaram.
Kaj je tak teško postaviti sliku oglasa ili prepisali kontakt s FB-a?
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
nije bas sa Njuškala ili Sa Oglasnika ,neko sa Knjige Lica ... Što reći? Mišljenje vaše
pre-a-Metal-Fach.png
 

Najnoviji postovi

Na vrh