• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
517
Nisam neki fan imt-a, ali ovaj je u super stanju i nije prevelika cijena, istina prava je prilika s obzirom kakve sve prodaju.
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,424
Mene ovakvi oglasi iritiraju onako skroz. Znači prodaješ motorku, nick ti je "majstor", motorka kao nova, oprana i očišćena, jedino treba očistiti sito ili crijevo od goriva... Pa kad si se već potrudio da je ulickaš, što nisi onda i to hebeno crijevo očistio pa prodavao pod ispravnu majstore... Pa još lakše prodao i po nešto višoj cijeni. Ako je već samo to u pitanju.
 

Prilozi

  • Screenshot_20221013_203810.jpg
    Screenshot_20221013_203810.jpg
    35.1 KB · Pregleda: 68

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,339
S tim se slažem, još od vremena kad je otac kupio prvu pilu i to rabljenu koja nas je uvijek zafrkavala rekli smo da više ne kupujemo rabljeno, osim da je baš od brata.
 

Galda

Iskusan lik
Premium
Tu od
11 Ruj 2022
Poruka
457
Ne znam za regatu ali vozio sam tipo jedno vrijeme. Prvo 1.6i sa plinom, kasnije 1.9td. Sa oba sam bio jako zadovoljan. Naravno da je to Fiat i sa svako malo je neka lampica znala prosvijetliti ali su dijelovi bili jeftini i dostupni.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,717
Ove što su kolege imali su bile karavanke, SW je valjda bila oznaka za karavan. Htjeo sam reći da su mi odjednom nestale sa ceste, a nije ih baš bilo malo u mom kraju.
Da, dosta su bili prostrani za svoju klasu, i Tipo i Regata.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,694
Regate su kod nas došle negdje u prvoj polovici 90-tih, pogotovo te SW(karavan). Sjećam se kad je otac uzimao 93-će auto i onda smo ih gledali u Auto Hrvatskoj, bile su stare 5-7 god ak se dobro sjećam. Na kraju je otac uzeo P 305 karavan 87- god. Auto je po udobnosti i izolaciji bio za te Regate sigurno za klasu bolji. Motor je bio 1.8 D i palio je zimi i ljeti jednako.
 

Galda

Iskusan lik
Premium
Tu od
11 Ruj 2022
Poruka
457
Ove što su kolege imali su bile karavanke, SW je valjda bila oznaka za karavan. Htjeo sam reći da su mi odjednom nestale sa ceste, a nije ih baš bilo malo u mom kraju.
Da, dosta su bili prostrani za svoju klasu, i Tipo i Regata.
Sto se prostranosti tiče jedino sam na Tipu vidio da se vrata toliko široko otvaraju da nema straha kod ulaska i izlaska. Prostran i stabilan na cesti
 

MeđiMurec

Član
Tu od
13 Sij 2021
Poruka
74
Jel netko išao pogledat ovu prikolicu. Lokacija Oriovac. Imam 300km u jednom smjer pa da nejdem bez veze. Jel vrijedi ić vidjet?
 

Prilozi

  • Screenshot_20240401-211153_Facebook.jpg
    Screenshot_20240401-211153_Facebook.jpg
    28.2 KB · Pregleda: 98

Najnoviji postovi

Na vrh