• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
koji je to lik...čeku namontirat na auto....koje samo ideje ljudima padaju na pamet.
 

ivica10

Član
Tu od
7 Stu 2011
Poruka
148
Sada sam na GO pa ako sutra uhvatim vremena moza skoknem da vidim.Kakvi su inace tratori imaju kakve mane ti traktori:?:.Na kaj da pripazim:?:.To je 6 cilindara:?:
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
ako je to 6 cilindar evo ovaj moj manji na slici je onda isti takav samo noviji i u detzovom ruhu..imam ga 7 godina i nikakvih problema,redovito održavanje i gas..a snage ima kao neki traktor od 120 konja..nisam požalio što smo ga uzeli..:finga::finga:moja preporuka...:partyman:
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
pa neznam za djelove ali filteri svi imaju zamjenski u pola jeftiniji nego orginalni..potrošnja oko 10 litara oranje 3 brazde i rotodrljča 3 metra. potrošnja ista.inače troši manje u lakšim poslovima..
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
Ok hvala na informacijama javim sta sam vidio :partyman:

to je novija linija od moga moj je 5 cilindara mislim da je i ovaj ja sam sa svojim prezadovoljan i svakom bi ga preporučio što je najbitnije ne troši puno u odnosu na učinak
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
i ja to prvi put vidim.i nekužim čemu to treba služiti??jedino da kad se zaštopa da se prešalta pa da vrati u rikverc..:roll:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
odlična mala strojčina,samo joj fali jedan ventil kao i mojoj da možeš grane za prskanje raspodjeliti na 3 dijela,samo nek služi dosta dugo i to je po izgledu povoljna kupnja
 

Turopolec

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
413
odlična mala strojčina,samo joj fali jedan ventil kao i mojoj da možeš grane za prskanje raspodjeliti na 3 dijela,samo nek služi dosta dugo i to je po izgledu povoljna kupnja
Dobro mi je i ovak jedan ventil zatvara samo lijevu granu, a drugi centralni i desnu. Bilo bi bolje da su tri ventila, al bolje da su dva nova nego tri stara. Mislim da je to regulator od Leškove šprice.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
čestitam na kupnji i sigurno vrijedi te pare..kad smo več kod ventila moja je orginal imala 3 (mješalica,lijevi krak i pol sredine,desni krak i druga polovica sredine) a sad sam dodal još jedan ventil tak kaj je (mješalica,lijevi krak,sredina,desni krak)
 

Najnoviji postovi

Na vrh