• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
To je praktički novi traktor. Taki u Gudovcu na sajmu dođe oko 180 000kn
Došao je u selo pred 2god 565 dv iz 2005g i imao je nesšto preko 500rs i čovjek ga je platio 100 000kn,zato mislim da ovaj 577 opravdava svoju cijenu
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Da kolega,u pravu si,ali taj iz gudovca je imao drugačiju prednju vuču, "breninu" onu jacu i vecu jel,tu je ogromna razlika. Ovako sa tim manjim kotačima i pogotovo sa tako uskim gumama,i još kad su utezi natrpani gore,jede gume na očigled,sa 1000 rs ih više neće imat,što potrvuđuje i sam rođak koji je uzeo tog 565.
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Što je je,bombon je,ali ga je pretjerao sa cijenom.
Daj mi reci,ovako spušten filter skroz do haube,ima li problema sa pregrijavanjem?
Jer ja bio spustio na svom 9540,jer mi ružno kad je onako uzdignut 30-ak cm gore,neki kažu nemoj,grijat ce se,iako ja ne vjerujem bas u te price.
 
B

Bobo

Guest
Svasta ima na tom njuskalu... Samo, mene zanima zasto taj traktor tako cesto mjenja vlasnike?!? Kao i onaj bivsi ajkulin...
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Daj mi reci,ovako spušten filter skroz do haube,ima li problema sa pregrijavanjem?

nema ama bas nikakvih problema. tako standardno stoji na tim serijama.

sto se cijene tice, debelo je pretjerao. bas sam s bratom komentirao, da ga prodaje po cijeni po kojoj ga je uzeo kod nas, razmisljali bi o njemu :mrgreen:
mada me i ovako kopka :scratch

sto se tice mijenjanja vlasnika, prvo je bio negdje oko zg. covjek mu je izvadio dusu i zamjenio ga u vt za jaci traktor. tamo smo ga mi uzeli, pomladili mu dusu i radili 4-5god te ga prodali da bi uzeli nesto vece. otisao je nekud iza zeline.
ovaj sto ga sada ima se bavi svacim, ali nema puno oranica. zasto ga prodaje, neznam..
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Zbog čega bi bilo pregrijavanja??i kod mene je bil na steyeru filter 5 cm od haube i nije bilo opče pregrijavanja motora..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Dogovoreno kolega, ako dobiješ sedmicu pristajem na to da sebi kupiš F100, a meni kupiš 90-90, idemo skupa po njih, nema problema!!! :D :weedman::partyman:
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
Fiati su OK, nisu neki našminkani a niti uništeni, još pričekati 01.07. i eto vozite iz bez problema a ni cjena za f 100 nije velika, što znači da bi 90 - 90 morao biti još jeftiniji
 

Najnoviji postovi

Na vrh