• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,854
Koje ulje ide unutra?on je uvjeren da je do struje..pa ako je do ulja onda nebude šarafanja;)
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
Treba vidjet što veli knjiga... svaki ima svoju muvu... Trans JD50 ..recimo
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Steff

Aktivni član
Tu od
23 Pro 2010
Poruka
487
Iskreno neznam koji je noviji tip. Ja sam za svoju dao 2000 eura, a od opreme ima samo mehaničko prebacivanje markera i ostavljanje stalnih tragova. Ova ima puno više opreme a i disk ulagače i lastin lep za zagrtanje, kaj je neusporedivo bolje od "lula" i onih grablji za zagrtanje..
 

turke

Član
Tu od
8 Pro 2014
Poruka
78
-to sa elektromagnetnim ventilom zna bit zbog krivog ulja u sistemu ...


ma kaj bi bil u super stanju...pa taj ima 20,000 iljada,kaj ti je.. još nisamm čuo da se neko usrećio traktorom iz Slovenije..ispravite me ako griješim...
-traktor star 18 godina, jako teško more imat 5000 sati... računajte... da radi samo 300 sati godišnje.. ( a koji bedak bi ga zbog toga kupio) to je 3000 sati u 10 god... traktori od 100 ks pa nadalje se ne kupuju za malo sati godišnje..to vam mora svima bit jasno..pa nećes s njim uzet Megametal rasipač od 400 kg bacat gnojivo

Naš mf je 2002 godina pa ima 5500 sati , tak da su to gluposti
 

turke

Član
Tu od
8 Pro 2014
Poruka
78
Da novoga . Taj traktor napravi uz maloga fergusona 130 jutara zemlje , tak da za 1000 sati godišnje kako se priča da bi se isplatio treba bi raditi po njihovome
200 ha zemlje , a za to je opet takav traktor premalen .
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Radili su sa manjim i slabijim vise od 130 jutara...... Samo mi smo navikli da imamo barem tri ili vise traktora u dvoristu.....
 

turke

Član
Tu od
8 Pro 2014
Poruka
78
Traktor 95 ks . A znate i sami da su nekad traktori bili dosta povoljniji nego danas
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Radili su sa manjim i slabijim vise od 130 jutara...... Samo mi smo navikli da imamo barem tri ili vise traktora u dvoristu.....
Točno ali nekad su traktori samo orali 70tih je susjed sa malim 2511 izoral više od pola oranica u mojem naseljku danas ima puno priključaka pa da se stalno ne prekapčiva .
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
ja sam uvijek za novo....da ga je*eš-...nove su gume,nova su ulja..nova su creva...sve je novo... e sad...ispltativost... duga priča... zato kažem,da jedino tak moze imaat malo sati kod nas... a izvana... ne znam bas,... od 100 mozda jedan
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,363
Ekipa ne znam gdje pitati pa ću ovdje. Koliko se kreću cijene IMT prikolica 3 t trostrani kiper?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,686
Zavisi od stanja, 15000-20000 kn.
Zna se nać i za 10000 al tu onda ima još posla na njoj da ju se dovede u neko ok stanje.

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Neki dan bila majevica za 12 tisuća cjelih 5 sati bila i odmah prodana.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Bome za 15 do 18 tisuća kuna za imt prikolicu.
Gume niš korist slabe stranice trule.
Još klipovi manje više propišali , struje nijedna.
I koliko dođe pa malo dodam i uzmem novu .
Novo je novo radje bi novu pojačao šasiju nego s hrđom posla imao
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,363
Jučer smo išli vidjet, tražio čovjek 13, našli se na 12000 kuna. Kiper ispravan kao i kočnice a signalizacija tako tako no to nam je manje bitno...

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
 

Najnoviji postovi

Na vrh