• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,842
Ajd kolega prevedi autopower mjenjač?nisam baš informiran oko john deere traktora..
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,332
Vario na tim serijama JD, uglavnom 90 % rabljenih ga slažeš i imaš dodatni trošak. Tako da ako je i kupiš po toj cijeni, lutrija.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,842
Svjestan sam lutrije s rabljenima,ali nisam sa mjenjačima kod JDa upoznat..kolko reparacija košta?našao na netu da u UK oko 2500 funti...
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Svi izbjegavaju kod jd vario mjenjač jer ne ide puno sati(cca 10000rh)Dok dođe kod nas većinom su već zreli za popravak.Zato power quad mjenjač ide jako dugo i puno manje se kvari.A ovi koji su s utovarivačem cijeli radni vijek radili ti su duplo više šaltanja obavili nego neki koji je samo transport ili druge poslove radio.
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
854
Koji su najbolji mjenjači kod starijih traktora serije xx10 i xx20......kakav je autoquad...i kojih koš ima uz power quad i ova dva nabrojena? john deere autoquad_lever.jpg
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,421
10000 i nije tako lose. Fendovi rikavaju i puno prije. Posto je jeftiniji mozda se i isplati stavit novi mjenjac. Ovom bi vjerovatno bio i treci mjenjac pa su i ostali sklopovi potroseni.
 

muki_muki

Novi član
Tu od
29 Pro 2019
Poruka
2
Pozdrav ekipo.
Zanima me Vase misljenje o ovom traktoru.
Koje su mu mane, na sto treba obratiti paznju prilikom kupnje ...
Unaprijed zahvaljujem
 

aag14v

Dobro znana faca
Tu od
4 Kol 2011
Poruka
689
Dobar traktor, elektronika kad se pokvari zna stvarat puno problema jer je komplicirana (čovjek koji popravlja elektroniku mi je savjetovao da se klonim renaulta).


Motor MWM koristi i fendt, ali to nisu isti motori, samo je proizvođač isti.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968

Neki dan za 12 u Sloveniji sad 14 kod nas 🤣🤣🤣🤣
Sigurno ne valja čim je odmah na prodaju
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Ne mora biti. Možda se dotični bavi šverc komercom pa hoće nekaj zaraditi.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Bog zna i 12 je bilo puno.
Ja sam zvao za same za 10 s utovarivačom ide pa ga niko neće.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Mali,vidi se da nemaš pojma o ničem. Kakve to veze ima ako ga čovjek odma prodaje sa ispravnošču. I ja kupujem vani i prodajem ovdje za skuplje. Neki ljudi od toga žive. A ako neko može sam vani to nać,dogovorit,napravit 2000 km dok ga ide gledat i riješit prijevoz nek kupi a ako ne može onda nek plati to sve plus moju proviziju i ok. Tak i ovo, čovjek ga je dopeljao iz slovenije i registrirao ga i najbolje da ga sad proda za 11 jer ti misliš da je neispravan.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ko veli da vrijedi 14 realno vrijedi 11 i ni lipe više.
Tako su jedni vozili pasate pa sad sviraju klavir svi.
Star traktor kad ide od ruke do ruke može samo loš biti niš više.
Pratim zadnje vrijeme možda si kupim šta.
Našao sam dva tri fiata po 12 tisuća tip top
I kad se gleda traktor onda se traži po mogućnosti s orginal gumama.
A ne kad podere 3 para
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,360
Ajd mali ti već godinu dana "kupuješ"...truješ tu bezveze, drž se 560 to je za tebe avion.

I kolko si poseban i ovdje passate spominješ😆😆😆
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Svaka roba ima svog kupca, nisu svi sposobni ko ti da nađu top traktor za 10 pa onda takvi kupuju skuplje.
Ti bi za 10 kupio da ima sve nove gume,ful opremu,sređen motor i getribu po mogućnosti i pisanu garanciju i novu limariju,tak da nas živo zanima kad konačno više kupiš nekaj kaj će to biti.
A đabe se trudim nekaj ti objasnit kad je vidljivo da si na cijelom forumu najpametniji
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,360
Haha daj me nemoj je.....t

Pa i u politiku se razumiješ?

Mali, ja bih volio biti ti bar na jedan dan..☹
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Jok zadnje gume moraju bit orginal po mogućnosti.
S novima ga sigurno ne budem kupio.
Da da trebalo bi od švercera kupit nema šanse takve treba prijavit za crnu ekonomiju.
 

Najnoviji postovi

Na vrh