• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,688
Ljudi posuđuju slike samo zaborave gume promijeniti na slici .:rolleyess:

nije sam to, ja ove godine prodavao tanjuraču, sve fino poslikano, i prodao ja to. Kad nije prošlo 2 mj, vidim ja te iste slike od svoje tanjurače kod nekog lika u slavonskom brodu. Fino nazovem, ja zainteresiran za oglas i čovjek mene 100% uvjerava da je to šta je on stavio na njuškalu, a slike moje.. i tak, fino sjedeš u auto odeš u p.m da to pogledaš, jel znaš šta i očekuješ približno, a ono banana...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
nije sam to, ja ove godine prodavao tanjuraču, sve fino poslikano, i prodao ja to. Kad nije prošlo 2 mj, vidim ja te iste slike od svoje tanjurače kod nekog lika u slavonskom brodu. Fino nazovem, ja zainteresiran za oglas i čovjek mene 100% uvjerava da je to šta je on stavio na njuškalu, a slike moje.. i tak, fino sjedeš u auto odeš u p.m da to pogledaš, jel znaš šta i očekuješ približno, a ono banana...

Upravo to se meni dogodilo kad sam iso gledat oltov posavac na slici lijepo stanje kad doso tamo to ni priblizno onome sta je bilo na slici i jos on mene uvjerava kak je 12" cola a plug je 10" veli ja sam ga kupio u tvornici novog pod 12" i tak da sam napravio cca 350km bezveze jer ljudi svasta kazu i slikaju!!!
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
I ja sam sikak zišel več z kupnjom..gledali smo na oglasniku rusa i na slikama je zgledal odlično i gazda je rekel da je u dobrom stanju..prošli smo u jedno smjeru oko 300km kam ono dok smo ga vidli kaj kaj smo se za glavu prijeli.traktor je čisti krš a na slikama je dosta dobro zgledal vidis na prednjem pogonu jedna guma ima do sredine dobre ripne a druga polovica čelava..kaže gazda motor je odličan ali da nema akumulator doma kaj ga upali a na dvoru vidiš 7strojeva koji koriste akomulator ..i reče da nema jedan usrani akomulator kaj bi ga mogel upaliti... I tak smo napravili bezveze prek 600km:madmana::madmana::madmana:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
I jos kad dodes covjek hvali i nesto malo samo treba poredit i ko novi bude i kako je njegov susjed prodo jos losije za vece novce nego sta on cijeni svi imaju pricu a tebe dobro da ne strefi zivcani slom sta si bezveze iso gledat :twisted:
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,688
I jos kad dodes covjek hvali i nesto malo samo treba poredit i ko novi bude i kako je njegov susjed prodo jos losije za vece novce nego sta on cijeni svi imaju pricu a tebe dobro da ne strefi zivcani slom sta si bezveze iso gledat :twisted:

da, sam još je veći problem ak ideš neš uzeti a baš se niš ne kužiš u to. Prošle godine nađem "dobrog" 4340 u kt u husainu, prvi vlasnik, strojčina i pol na slikama, sve pic-pic, i aj, odemo mi to pogledati, s tim da dog s čovjekom da ge ne pali da vidim kak kreše na minusu, a taman je bilo vrijeme oko božića, i nema frke.. U tih 45 min kolko sam izgubio na put, čovjek više nije prvi nego drug vl, prednji kraj razvaljen, volan nemoš smotat zbog "hladnog ulja", motor vruć da na njemu skuhaš kavu, kabina podrapana, užas od užasa.. a najjače mi je bilo cijena 11550 eura i spušta mi cijenu 50 eura samo na 90 i neš tis kn !?... a i te priče kako si rekao, jučer je bio čovjek davao mu tolko i tolko i nije dao... hahahha.... dugo ga je prodavao još poslje :D
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
To se slazem s tobom oni cekaju da im naleti neko s parama bez znanja da mu mogu napricat svasta i uvalit gov*o!!!
kolegi sam prodavao zetora 4340 i u roku tjedan dana ga je prodo i to sverceru ovaj je doso po njega i iskesiro mu kolko je trazio kolega se nije mogo precudit i s tim parama otoso i kupio od nekog dede 7340 s neispravnim turbom!!!!!


Zetorboy to ti je link oglasa zetora
http://www.njuskalo.hr/traktori/zetor-4340-oglas-3304525
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,688
To se slazem s tobom oni cekaju da im naleti neko s parama bez znanja da mu mogu napricat svasta i uvalit gov*o!!!
kolegi sam prodavao zetora 4340 i u roku tjedan dana ga je prodo i to sverceru ovaj je doso po njega i iskesiro mu kolko je trazio kolega se nije mogo precudit i s tim parama otoso i kupio od nekog dede 7340 s neispravnim turbom!!!!!


Zetorboy to ti je link oglasa zetora
http://www.njuskalo.hr/traktori/zetor-4340-oglas-3304525

Ako je kolega zadovoljan sa cijenom koju je dobio, i švercer je još morao zaraditi.. i znači na kraju se zeznuo.. ebg :( a gle, takve stvari se nikad ne kupuju prek noći, ja sam svog kupovao 2 godine, bio svuda i svakuda, nije mi se žurilo jel su mi i pare malo bile problem, i na kraju sam uzeo od poznanika, a nije ga još namjeravao prodavati...za kolko je otišao zejo sa linka?
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,688
Ako je kolega zadovoljan sa cijenom koju je dobio, i švercer je još morao zaraditi.. i znači na kraju se zeznuo.. ebg :( a gle, takve stvari se nikad ne kupuju prek noći, ja sam svog kupovao 2 godine, bio svuda i svakuda, nije mi se žurilo jel su mi i pare malo bile problem, i na kraju sam uzeo od poznanika, a nije ga još namjeravao prodavati...za kolko je otišao zejo sa linka?

http://www.njuskalo.hr/traktori/traktor-zetor-4340-oglas-868563 ovo je taj zetor, ali od prvog vlasnika, njega sam kontaktirao neposredno nakonšto ga je prodao ovom 2 koji ga je doslovce uništio, a nije ni u pol više bio u tako dobrom stanju kao kod ovog, ripne naprijed gotovo da nije ni imao
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Zetor s linka ti je otiso za 11t eura prodavao ga je iskljucivo radi tog sta mu je bio preslab i naso je 73 s ph za neznam tocno kolko od 10t do 11t eura cini mi se jer je trebalo mu zamijenit turbinu a ove godine u 6mj je 73 dao pod racun za novog styera 85ks!
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Ja sam kupoval prikolicu prije 2 god prešel s autom oko 400 km i na kraju kupil prikolicu u susjednom selu .Na jednu sam čak naletel u takvom stanju da nek čovijek bude sretan da nije batine dobil:axe:
što bliže to bolje.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
To je dobro ako uspijes blizo nac kod mene niko ne prodaje nista mada bi mogli sad pocet jer su poceli dobivat zabrane nosenja mljeka pa bi mogli pocet odustajat i prodavat pomalo jer gube volju susjed moj kad se presto bavit poljoprivredom sta god sam htio kupit od njega cijenio je jako papreno tak da mu sve jos uvijek stoji nije nista prodo tak da ima svakakvih ljudi!!!!!!!
 

davor22

Član
Tu od
24 Lis 2009
Poruka
700
ovaj drugi oglas je i moj favorit ,budem mu ponudio više nego što traži ,samo da ne ostanem bez njega:D
 

dinamo

Član
Tu od
9 Ožu 2010
Poruka
56
deutz...što reć...veći traktor manje para...
tko vjeruje u te radne sate za traktor od 15 godina i još iz uvoza...
a što se tiče zetora...hm...stari i mali za moje potrebe...
al ja radim sa 6911 nekih14 godina osim što sam ga zapustio imao sam rastavljan mjenjač zbog kakvih ležajeva, pa su se i zupčaničići mijenjali od jedne,dvije brzine, na glavi je po drugi puta propirila brtva, ništa strašno al ja bi nešto bolje...
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
ovaj drugi oglas je i moj favorit ,budem mu ponudio više nego što traži ,samo da ne ostanem bez njega:D

jel si isao gledat traktor? neznam malo sam skeptican cini mi se to dosta slab traktor za svoju tezinu?
 

Najnoviji postovi

Na vrh