• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Taj traktor vrijedi po mojoj procjeni i 150 000kn,samo nove gume dođu 30 000kn,ima dodavana radna svjetla,i još dosta dodatne opreme. Ako traže za zetora 7340 staru liniju 1150 000kn onda i ovaj tolko vrijedi.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Sve ima svoju cijenu,tako i sve ima svog kupca.Prodat će se ti strojevi samo kad naiđe pravi kupac. 6340 stvarno je ušćuvan kabina mu je ušćuvana i izglancana ko u apoteci

ma sve to stoji da je uščuvan, ali malo gledam te oglase i većina gleda da opere novce. Znači kupili su nov traktor dobili pdv nazad, dobili kapitalno, radili s njim 5, 6 godina i sad ga prodaju za dobre novce i zarade na njemu. Po meni takav stroj se isplati kupiti samo onom tko nije u sustavu pdv-a jer tko je bolje mu se isplati kupiti novo i dobije pdv nazad i zna da ima nov stroj...
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Upravo tako,ti zetori su ih novi izašli oko 150 000kn kada im se vratio kapitalni i prdv nazad a sad traže iste novce za njih.Sve je to pretjerana cijena,i traktori od 60-200ks svi su tuj sa podjednakom cijenom od 80-150 000kn.
Zato šta smo u sustavu pdv-a smo mi i uzeli novi traktor,jer stari nam se nebi isplatio,jer smo dobili povrat pdv-a,je da smo zakasnili 5godina radi kapitalnog ulaganja ali šta je tu je.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
razlika izmedju 15-20t€ za polovan traktor i recimo 40t€ za novi je jako jako velika..
isplatilo se kupit novi ili ne, otkud izvuci tu razliku doplate izmedju polovnog i novog?
ne radi se tu o izboru izmedju jeftinije ili skuplje vrecice kikirikija..
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
koma na telefonu iz tvornice izašo sad js spustio na oglasu sa 45000 na 43000kn
 
B

bosniahos

Guest
Jest da,to je tako.Svaka kupnja preko slika na njuškalo je gotovo uvik razočarenje na mistu kad ga vidiš.To je neki šrotar što li.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
http://njuskalo.hr/traktori/zetor-7341-super-turbo-oglas-5722307
Po svemu ovo je bila odlicna cijena. Samo sto je htio kes, nista na racun pa nam nije odgovaralo. Poslje smo kupili novog nh za 10 tis. € vise s boljom opremom i nije nam krivo.
Nije bas mala razlika ali opet treba puno novaca dat odjednom kad se kupuje polovan.

nije to nikakva dobra cijena,pa taj traktor ima jaaako puno vise sati nego kaj mu pise,to se vidi i na slikama,vrijedi oko 100 000kn.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Jel to onda stariji modeli drze bolju cijenu? Nismo se puno ni zanimali za polovne posto svi muljaju i lazu. Slaze te i za novi a kamoli za stari.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
a cuj,drze cijenu svi zetori,7245 ili 7745 koji su debelo presli 20 godina,u dobrom stanju,nemoguce naci ispod 10-12 tisuca eura. a da muljaju,muljaju svi. pa i ja sam vec nosio novce u vrecici za 7341 i ipak odustao,muljaza u pitanju. i nakon kaj sam pogledao 30 zetora,nisam nasao nista vrijedno kupnje. na kraju sam imao srece i kupio na poznato. a za tog 7341 kojeg si ti gledao znam otprije,nije daleko od mene,sati su skinuti sto posto,i vec je treca-cetvrta ruka. znam i za 7341,samo ga trenutno nema na oglasu, koji je bio kod covjeka gdje sam uzeo plug, imao je preko 6000 sati,i bio je dobar, bez kvara,ali sad se prodaje i ima manje od 2000.
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
Jest da,to je tako.Svaka kupnja preko slika na njuškalo je gotovo uvik razočarenje na mistu kad ga vidiš.To je neki šrotar što li.

od svega što je dobro to su prednje gume:icon_razz:
moro sam staviti svoj akumulator da bi ga uopće upalio,desne guma iznutra pukla cca 80cm po dužini,desna truba varena kao i felga na 7 mjesta,motor na mjerač ulja baca ulje na iber kao parnjača ali gazda kaže to samo karike promjeni i to ide a za trubu gle čuda JADAN NIJE NI ZNAO da je pucala:icon_fU:
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
Dobar je taj 4340, jel si ti poznao vlasnika ili? Ja bi mu dao 10 tis eura i to je to..
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Ne, taj ga je prodao čovjeku kod kojeg sam ja išao, koji mj kasnije.. Traktor je na slikama ludilo, očuvan, ne izrađen, malo sati, itd..... dok nisam sjeo u njega i probao ga, onda vidiš da je u k...c totalnom, čak je i slagao da je prvi vlasnik, a dok sam došao tamo, već je bio 2... ne, 11550 je tražio, a cjenu je spustio samo za smješnih 50 eura... a oko 1000 eura najmanje imaš ulaganja u njega šta moraš napraviti da bi išta s njim i radio, pa i do dućana po kruh otišao
 

Najnoviji postovi

Na vrh