• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plug IMT 14" 1400kn!!!

A

ARGON

Guest
jel to dobra cijena za takav plug??? kupil bi ga pa da čujem vaše mišljenje!


Pozdrav!
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
pa je 1400kn.ni to skupo.
sam takav plug treba i vuč.
koliko se vidi prva daska je dost poderana u odnosu na lameš,pitanje kakvi su i oni.
mada sam siguran da če ekipa reč bolje 3x10"
 
M

MF3095

Guest
Lp.Kakav traktor imaš?Ja osobno bih radije 3x10 jer ja kažem manja brazda manja gruda.
 
A

ARGON

Guest
Same dorado 86.
(gume: 360/70 R20 , iza 420/70 R30 . težina 3t.)
sad imamo 2x10" oltov plug i traktor gazi brazdu. (prije dorada, smo imali universala)
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
ovo je dost povoljno,pa makar je i poderan...staviš gore još toliko i imaš novi plug za 3,000 kn,a dok pogledaš da je novi 3× skuplji ;)
samo obrati pažnju da nije možda gdje rasturen iz centra(savinut), jer se to neda vratit natrag :!:
a kaj se tiče da je 3×10 bolji ,možda i jest, jer radi manje brazde,ali sa ovim je lakše zaoravati biljne ostatke(ne štopa se toliko) :mrgreen:
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Vrijedi te novce, ako ti nije daleko posudi , probaj orat, ako nije pomotan kupi, malo u loži i imaš plug. Malo još pogledaj po oglasnicima, naiđe se i na nešto drugo možda
 
B

Bobo

Guest
Plug sa slike te novce i vrijedi, al ako nije pomotan. kao sto ti preporucaju, ak mozes, probaj prije kupovine orat s njime, i ak je OK kupuj.

Kako mi se cini da neki nisu vidjeli poderanu dasku na plugu, jer ova je sve samo ne poderana. Prokletstvo IMT plugova je to da se cela daske ne mogu mjenjati u standardnoj izvedbi, dok mala privreda za to ima rjesenje, pa postoje umetci. Uzmes umetak, i po njemu izrezes dio daske, i na iste vijke stavis njega i deri. Ak se nes s time zezat, na celo daske cjelom visinom zavari "celicnom elektrodom" komad sipke 16mm, nek se on trosi, jer je to potrosni materijal, i to nije problem ponovno zavariti, dok se daska bespovratno trosi...
 
Na vrh