• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem plug za vađenje krumpira

Naivac

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
402
Kupujem plug za vađenje krumpira sa kopčanjem u 3 točke.
Hvala u naprid
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Prodaju se dva na fejsu ali za motokultivator ostaje ti jedino preradit ga, ali ruku na srce mali i kasniš zato i ih nema za kupit ja znam da sam na proljece gledo tamo negdje 3mj i bilo ih je zato sam i reko da pogledaš oglase ali očito se prodalo
 

Naivac

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
402
Kupio bi vadilicu ali da se bavim s tim, to mi je samo za jednom u sezoni pa mi se ne isplati davati 5-6000
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Mislim da je 4000 sa kardanom plus pdv sve skupa 5000 ja sam kupio pred 3-4 godine ju i godisnje vadim do tone krumpira i nije mi zao para, dodem izvadim ga pokupim i vrecu i doma
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,192
E bravo!!! I ja tako razmisljam za vecinu svojih stvari!!! Mozda luksuz ali za neke stvari neprocjenjivo!!!
Nego gdje si je kupio??
Pase na TV??
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
U mom slučaju barem pola priključaka šta imam mi je luksuz jer mi godišnje netrebaju ni 5-6 sati pojedinačno ali nije mi žao novaca jer obavim posao bez da se mučim zato ako misliš na duže vrijeme kupi si vadilicu i radi ko gospodin ako je garažiraš radit će ti 20 godina bez greške i ako gledaš amortizaciju dođe te ko par večera godišnje...ako imaš inverziju radi sigurno a mislimda bi radilo i bez inverzije jer njoj nije bitan smjer u oba smjera trese isto.
Kupio sam u Danijel d.o.o ali je kolega isaloper reko da se gazda ne javlja više ali ista takva ti je u Panex Agm sa kardanom i pdvom 5t kn
 

Naivac

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
402
za 50kg godišnje što posadim bolje mi onda prodati traktor i sve što imam jer se više ništa ne isplati imati.
od velikih voćnjaka što sam prije imao nije ostalo ništa. mala vaga i šverc je jedino unosno
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Ja sadim 40kila i nisam prodo traktor😝
Pa eto ako znaš šta je unosno kreni nitko te ne drži😂
 

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
Da se nadovezem na krumpironju. Ovaj lik s Danijel d.o.o se ne javlja vise, to je istina. U panexu dolazi vadilica krajem srpnja, povetkom kolovoza i kosta 5000+kn.
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,298
zar nema netko plug za prodati?
jel možda netko to pravi doma?
Mi sadimo 25 kg za kućne potrebe.Prepravljen je stari ručni plug i vadi sve za desetak min.

WP_20210704_001.jpg WP_20210704_002.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh