• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plugovi AKPIL

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
čestitam na kupovini i nek dugo služu i puno izore, dobro izgleda, čija je to proizvodnja i ako nije problem koliko €€€€€€.
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Ako je kao i UNIA onda si u ...............................................
 

Fendt 611

Novi član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
4
bes problema ide ali se lakše po poljskim putevima voziti nego po cesti
 
Posljednje uređivanje:

Nai

Aktivni član
Tu od
11 Pro 2019
Poruka
172
jeste da je zadnji unos 2013 bio, vijam dal je neko imao iskustva sa tim plugom na forumu, posto sam dobio ponudu za njega.

3 brazde prevrtac obrtac kako vec, 42500kn sa pdvom.

guglao- jedino sto sam nasao na drugom forumu je:

|Ti akpil plugovi su samo za lako zemljiste po meni,pogledajte neznam strucan naziv one grede sto drzi glavu od cega je napravljena obicna cev i u nju ugurana jos jedna cev.Moj kolega im rekao da tu glavu mozes sa fergusonom iskriviti a ne sa nekim vecim traktorom.U svakom slucaju ja bih dao prednost polovnim zapadnim plugovima"

Sto je sigurno- sigurno, odustacu od tog pluga.
 

CetojevicM

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2015
Poruka
123
Ovde u BiH u blizini mene dva takva pluga su skoro kupljena, nisam cuo da su imali nekih problema, masivnije su napravljeni od nekih zapadnih starije generacije
 
  • Like
Reactions: Nai

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,437
Kvalitetu nadoknađuju masivnoscu, posto im materijali nisu nesto.
Svaki polovni kverneland je bolji od ovog novog.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Jel baš mora bit novi plug il može i rabljeni?
Ak može rabljeni rađe gledaj nekog kvernelanda,lemkena ili kuhn-a,3 brazde za 40 000 kn kupiš u top stanju,nek te neke gluposti
 
Na vrh