• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plugovi Lemken

  • Temu pokrenuo lovrenčić
  • Datum prvog posta

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Na mojim zemljama je bolja puna,ljepše mi ipak okrene od rešteke,a i rešetkasti je skuplji po meni za održavat,tri prve rešetke su skuplje od jedne daske a ima sve skupa 5 kom. Tak da ih ne preferiram baš.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Nemam pojma,meni je to sve isto. U to vrijeme sam imal traktor 150 ks a sad dal on to osjeti ili ne,ne znam,ja nisam osjetil
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Ne znam jel to sreća ili su lemkeni toliko tražena roba. Danas prodao svog a jedva da sam ga pogledao dobro a kamoli isprobao🤦‍♂️
Sad ponovno u akciju traženja 🥵
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
To mi je bio prvi lemken i baš sam htio vidjet kak će to s njim ić,i kolega koji ga je istovarivao veli aj da ga odma poslikamo pa nek stoji na njuškalu,i eto ode.
Više ne mogu naći tak nekaj a da je zadovoljavajuća cijena tak da sad idem opet na drugu marku al malo većih dimenzija, bit će slika tek kad stigne😉
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,472
Kakve su ovo daske? Malo čudno mi izgledaju. Jel ima tko iskustva s tim? 1626651591172.jpeg

1626651643824.jpeg


Koja je razlika u odnosu na ove “klasične”?
1626651804960.jpeg
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Charlip, evo jedan za tebe, jos malo oranja i bit ce resetkaste daske...

Malo je jača cijena, ali zato je stanje vrhunsko!

Screenshot_20210719-072857_Facebook.jpg
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,861
Kakve su ovo daske? Malo čudno mi izgledaju. Jel ima tko iskustva s tim? View attachment 38819

View attachment 38820


Koja je razlika u odnosu na ove “klasične”?
Jako dobre daske, imam takve. Ne znam kako da objasnim sporije okreću zemlju, brazda ostane vidljiva ali dovoljno drobljena za daljnju obradu a još bolja za zimsku brazdu.
Meni se najbolje pokazala na srednje teškom tipu tla.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,472
A kak okreće brazdu pošto nisu spiralne? Ja imam teške zemlje 95%
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,644
A kak okreće brazdu pošto nisu spiralne? Ja imam teške zemlje 95%
Nikak..a cijena paprena i teško doći do njih..bježi od toga..u Ferenčaku takva daska prek 2000 kn, a normalna B oznake ispod 800 kn.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,861
U Ferenčaku je sve skupo🤣
Može se ugradit druga daska ili rešetaka, tak su mi rekli u Bkl-u.
 

Najnoviji postovi

Na vrh