• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pneumatska sijacica za kukuruz hassia

B

bozesinj

Guest
Evo nekih brojeva sa nje EKM 4 nr.3350 iliWR7034ili CET 270 S3 02 nigdje nam nemogu narucit bez kataloskog broja a to nitko od prodavaca nema svagdi smo pokusali.A to su plasticni djelovi koji su se valjda istrosili i pustaju zrak sa strane
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ludi

Novi član
Tu od
23 Tra 2013
Poruka
3
Pomoc oko sijacice!!!

Kupio sam prosle godine sijacicu hassia ali nemam shemu za nju dali mozda netko zna ilil ima ?
Drugi problem je sta izbacuje po vise zrna odjednom neznam do cega bi to moglo biti...

Hvala unaprijed

eto i slika da se vidi sijacica
 

Prilozi

  • 2013-04-23 17.41.36.jpg
    2013-04-23 17.41.36.jpg
    46.8 KB · Pregleda: 997

JordanX

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
149
Re: Pomoc oko sijacice!!!

Imam takvu sijačicu i zadovoljan sam njom.
Neke šeme nema , a razmak poštelavam tak da mjenjam pogonski lančenik .
Zadnjih tri godine njome sijem i tikve.
Na mojoj je jedino drugačija turbina , a ove godine sam za nju napravil i kutije za gnojivo.
 

kduh

Novi član
Tu od
18 Ruj 2013
Poruka
13
JordanX ima kakvih problema sa tikvama? Na koji razmak možeš sijati tikve sa njom?
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
Kakva su iskustva sa ovim sijačicama ? dostupnost dijelova i sve drugo. Znate i sami več šta treba. Stalno sam planiral uzeti olta sad se pojavila ta pa razmišljam o njoj. Unaprijed zahvaljujem.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Evo i ja uzeo jednu HASSIAu vjerovatno nešto staro kao biblija pa bi mi trebala pomoć.
Radi se o tome da ubacuje previše duplih zrna , čak ponegdje i tri komada.
Rupe na pločama su 5mm , skidače sam gledao i došao do njih ali mi ništa nije jasno kako se podešava i dali se uopšte podešava.
Tamo imaju neka dva pipka i jedna četkica koja vjerovatno čisti ploču.

Vakum joj je solidan ali pošđto neznam koliko debeli trabaju da budu oni dihtunzi ustvari klizne plastike volio bih znati dali se to može negdje nabaviti .
 

Prilozi

  • IMG00694.jpg
    IMG00694.jpg
    110.1 KB · Pregleda: 23
  • IMG00693.jpg
    IMG00693.jpg
    120.5 KB · Pregleda: 24
  • IMG00692.jpg
    IMG00692.jpg
    165 KB · Pregleda: 24
Posljednje uređivanje:

Hasia2

Novi član
Tu od
18 Stu 2019
Poruka
1
Pozz dali ste nasli šta od dijelova te plastike i ja trazim
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Nisam nasao ali se nisam nesto mnogo ni trudio
 

Najnoviji postovi

Na vrh