• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pocetnica: IMT 539 vs 533 vs Yanmar

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
I da je 350 W to opet nije više od 25 ampera
Neko se izgleda dobro s tobom večeras poigral ili si opet etiliziran :scratch
Davno davno bilo je :rolfer::rolfer:
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,287
Sa upaljenim motorom je manje od 25 ampera, ali na 12V je točno 29A računajući ukupnu potrošnju od 350W
 
M

Miško 007

Guest
Eda ovake rade za nas ovdje vidi se da je kvalitetniji puno...
 
M

Miško 007

Guest
Što su počeli ugrađivat simpson umjesto rajke to bi bilo super jer rakovica ih pokopa...
 

raskriski

Član
Tu od
19 Tra 2014
Poruka
108
Može li mi netko pojasniti koji je instrument za pritisak zraka u kompresoru, a koji za pritisak ulja u motoru na 539 jer ja nemam dupli manometar kao što piše u tehničkom uputstvu već dva ista za pritisak nečega( istih podjela skale čak su i zelena polja istih vrijednosti ), jedan za temp. motora i traktometar sa brojačem sati rada. Također me zanima da li je potrebno provjeriti ventile jer sam kupio traktor 94. godište sa 1400 sati rada i neznam što je uopće na njemu rađeno. Hvala...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Pritisk od ulja mora odmah po paljenu skočiti na neke bare, a za zrak treba malo pričekati dok kompresor nafila. Po tome buš preboznal koji je koji.
Inače je s lijeve strane obično za pritisak ulja.

Ventile bi bilo dobro preštelati ako nisi siguran kaj i kad je rađeno na traktoru.
 
Na vrh