• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

početnik

  • Temu pokrenuo raj na zemlji
  • Datum prvog posta
R

raj na zemlji

Guest
pozdrav svima ...iz siska sam, u mirovini, inače radio kako bravar i sad se želim baviti jednom granom poljoprivrede i trenutno sam odlučio da to bude povrtlarstvo. pošto sam novi u ovome trebaću pomoć i savjete iskusnijih...
 
R

raj na zemlji

Guest
volio bih da mi se jave neki koji bi željeli više pomoći oko ove grane proizvodnje...proizvodnja, plasman...
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša.............:icon_pidu::icon_pidu:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Dobro dosel.
Ako bi htio imati cjelu godinu povrca onda veci plastenik dobru frezu i gnoja stajskoga.
Al po mom ako bi prodaval onda se odluci za 3 vrste povrca i kak je sezona sadi.
Cujem da je cesnjak na cjeni al ne kineski,pa se raspitaj i vidi.
Oko uskrsa ide mladi luk,i tak.
 
R

raj na zemlji

Guest
Dobro dosel.
Ako bi htio imati cjelu godinu povrca onda veci plastenik dobru frezu i gnoja stajskoga.
Al po mom ako bi prodaval onda se odluci za 3 vrste povrca i kak je sezona sadi.
Cujem da je cesnjak na cjeni al ne kineski,pa se raspitaj i vidi.
Oko uskrsa ide mladi luk,i tak.

Hvala svima na dobrošlici!!!!!!
ma za takav način bi morao na tržnicu a mislim jednu ili dvije vtrste na veliko pa u neki centar ili veletržnicu ...i to na otvorenome dok ne napravim plastenike
 

Najnoviji postovi

Na vrh