• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

podešavanje ventila

dane

Član
Tu od
29 Lip 2008
Poruka
342
Štelanje ventila

Jel netko možda zna na koliko se štelaju ventili na traktoru Internationalu 743
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kod novih motora da ali kod starih svakakvih luftova :icon_lol:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,968
Vidiš, vidiš kak su ti Rusi napredni unatoč ostaloj Ruskoj tehnici koju upotrebljavaju, čak i delane ključeve .....
Dok taj ventile nakomparira naš šofer več turu okrene i pri nama se to još dugo bude ovak delalo.

 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,380
Dobra stvar u slučaju kad su klackalice urezane ventilima a ne skidaš ih da bi ih pobrusio :(y):
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
hoču vam reč da ruska tehnika njet tako gruba kako je doživljavate .to je jako precizna tehnika uštimana do detalja .

Kod nas se ima predrasuda i zato pucaju radilice i sve ostalo ...uzme radilicu , izmjeri tesarskim metrom , metlom otjjera paučinu i ugura ju u motor .nije ni čudo da opet pukne

Vidiš, vidiš kak su ti Rusi napredni unatoč ostaloj Ruskoj tehnici koju upotrebljavaju, čak i delane ključeve .....
Dok taj ventile nakomparira naš šofer več turu okrene i pri nama se to još dugo bude ovak delalo.
mogo si to malo poplahnuti prije štelanja :icon_butt:
Kod novih motora da ali kod starih svakakvih luftova :icon_lol:

zato i treba komparator , na novome sve ravno pa je mjerni listič dovoljan
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

bobe

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
312
hoču vam reč da ruska tehnika njet tako gruba kako je doživljavate .to je jako precizna tehnika uštimana do detalja .

Kod nas se ima predrasuda i zato pucaju radilice i sve ostalo ...uzme radilicu , izmjeri tesarskim metrom , metlom otjjera paučinu i ugura ju u motor .nije ni čudo da opet pukne

Al me nasmija...
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Puknuti dođeš kod mene promjeniti rusu radilicu ventile nemoraš ni dirati ni skidati glavu i prodamo tu (po tebi) finu tehniku meni 2.5 kn po kilogramu i cijena radilice 1100 kn ostala zarada tebi i od mog dijela dobiješ 10% stan i hrana osigurani .:icon_kidra:
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
U mom kraju kad kupis Ruski traktor dobijes svas aparat gratis.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Savo hočeš ti rusa na kilu a kako ćeš štelat ventile meni svejedno :icon_rofl:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Može na kilu ali prvo ispusti ovu vodu što si sipao u gume :icon_rofl: ja ću štelovati ventile onako od oka , pusti ti ove savremene džidža-midže za podešavanje
 

Najnoviji postovi

Na vrh