• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pohvale i prituzbe na mehanicare

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Nema kaj se neda popravit... Samo na vlastitoj koži sam osjetio, da je najbolje zvat za takve stvari ovlaštene servise di je u pitanju sofisticiranija tehnologija od istočnih proizvoda.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Isto tak nema i gde čovek more prišparati, samo se treba na pravog meštra (koji je zainteresiran i ima volje razmišljati) nameriti.
Puno šetnje nevalja.
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Tak bu bilo najbolje platis pošteno al ti ga i slože,a gle muha kad svi kažu kaj znaju popraviti imt 533 vele da su majstori i onda te zadrzavaju i čuvaju si posel makar neznaju ni kak traktor izgleda evo jedan primjer di sam zvao kak ti majstora i veli bumo vam mi to složili i onda dojde i veli kakav je to space shuttle
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Kužim ja tebe u potpunosti, nažalost tak je i uvek je tak bilo kak je tehnika napredovala.
Uvek se neko na nečem tuđem učil pa tak i danas mnogi mehaničari (koji moraju više biti fakultetski obrazovani elektroničari) se pokušavaju boriti za svoju koricu kruha. Neki sa više, a neki sa manje uspjeha.

Isto tak su oni koji su imali rijetke pile morali uvek imati bunt penez u slučaju da fušeri nisu mogli pomoči.
Slično je i danas
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
evo napokon se neko i pojavio i pocelo se raskapat dosli smo do zakljuicka da je pumpa jel daje jako slabi priitsak,a i zamjenejeno je ulje u hidraulici i stvljeno originalno akcela i novi originalni filter danas sam odnio pumpu na reparaciju vjerojatno ce do petka bit gotova
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Kužim ja tebe u potpunosti, nažalost tak je i uvek je tak bilo kak je tehnika napredovala.
Uvek se neko na nečem tuđem učil pa tak i danas mnogi mehaničari (koji moraju više biti fakultetski obrazovani elektroničari) se pokušavaju boriti za svoju koricu kruha. Neki sa više, a neki sa manje uspjeha.

Isto tak su oni koji su imali rijetke pile morali uvek imati bunt penez u slučaju da fušeri nisu mogli pomoči.
Slično je i danas

Ja se mnogo srećem sa ruskim traktorima za koje svi znamo da mogu raditi sa minimumom znanja i održavanja ali se jako iznenadim kada mi se ljudi žale da ih ''majstori'' hoće oderati na pričice kao da popravljaju neznam šta , pa ni ruski SPUTNJIK ništa nije komplikovaniji od njihovog traktora pa je išao u svemir :icon_mrgreen:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Ja sam uvjek za da si svako popravi ono kaj misli da može i zna, tak i je jer je neimaština natjerala ljude da se snalaze kak znaju i umiju pa su "majstorima" ostali samo zahtjevniji radovi i tu pletu kolko stignu.
Ko ima volju može si na tim starijim ragama dosta love ušparati, ali mnogi odlaze predaleko pa onda najebu .....
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
sa lokalnim majstorm se cuo telefonom prije nekih 20 dana, obecao mi da ce doci da radimo na traktoru za 20 ak dana, u medjuvremenu mi se nije javljao na telefon, sa drugog telefona ga nazvao, javio se i obecao kao danas. Juce mi se ne javlja da potvrdimo vrijeme dolaska, danas se nije ni pojavio, ja sam stvar uzeo u svoje ruke, sutra jos 2 sata posla i traktor slozen, Nove lamele kocnica, semerinzi na kocnicama, jos sam izbusio rupe na trubama ukoliko bi semering pustio ulje da izadje dole. Sve u sevmu puno posla, a najgore je sa bocnim rekutorima, preteski su.
 
Na vrh