• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Mirrr je na selu...
treba rasteretit te gradove, ljudi su preveč nadr*ani u toj gužvetini...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma treba njima malo hormone smiriti sa OVP pa da vidiš mira i blagostanja,ja pred neki dan bio dati krv a bila grupa dečkića iz tehničke škole BJ ,kad su u grupi kuražni do bola a treba dati krv padne u nesvjest ali bitno da se poslje preseravaju kak su ovo kak su ono,čista 0 za večinu, izuzetaka uvijek ima nego znači i Maru netko napumpao ,o pokvarenih forumaša,Đurđa daj jedan vočni čaj i nešto nabaci krto masno jer od mljeka mi slabo cirkulacija radi:drinkers::drinkers:
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Tehničko-pravno gledano on i je parkiran ispred građevinske škole, al kaj mogu kad je poslije nje tehnička:evil:
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Onda im treba organizirati policijski kordon u školu i natrag kak navijačima . Do čega je to došlo na ovom svijetu ??????? a sve zato kaj mangupu ne smiješ šamara zalepiti :supz:
 
Z

zupa100

Guest
Miran je i tih dan, temperatura skoro u +. Danas su kod nas Zadušnice!

Dobro vam jutro!
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
nego znači i Maru netko napumpao ,o pokvarenih forumaša,Đurđa daj jedan vočni čaj i nešto nabaci krto masno jer od mljeka mi slabo cirkulacija radi:drinkers::drinkers:

Tu ti je Bagerista imal prste,neku noč zadnji ostal u birtiji i prvi došel,a naznake su da je i nočil u birtiji,kad mu njegva hanumen kako on veli sazna bit če veselo.

nego danas neka sparina -2,daj nekaj mrzlog i dečkima kaj piju.
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro svima,,,,,,,,,vani -2°C,,,vedro,,.
Vidim nema nam mare,
2qtxp3t.gif
,oooooo,đurđa,,
2egfcrr.gif
,,stigla opet,,daj meni jednu kratku crnu,,,i jenu malu rakijicu,,,,,ostalima po želji,,meni račun..da proslavimo dolazak.
13z1z0k.gif


daniels

Ma ko ja:!:di,,,,nemam ja pojima,:shock:,,morala ič,,,kaže bolija je stomak,,pa sam osta da zatvorim i malo sredim,red je samo ločemo,,:weedman:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dobro jutro , - 1 ° C , šta danas raditi , gdije got se okrenem hrpe snijega , nekako mi se jako sporo topi , može kava pa ćemo vidjeti što dalje 8)
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đurđa daj nešto lagano,društvu podaj colu da im malo pojede nagomilanu masnoću,nego društvo dali je tko stavio nešto Đurđinom djetetu pod glavu,red je red a bilo bi dobro da se nađe i kum:rolleyess::rolleyess::rolleyess:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
skupičemo za djete ako treba i othranit i iškolati neka djete raste ,mene zanima ko je stavil Đurđi:mrgreen:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Nemoj te se ništa sakrivati i izvlačiti krivac če biti ionako otkriven uskoro dolazi ekipa za očinstvo stajat čete u redu pognutih glava na testu :mrgreen:
 
B

BAGERISTA

Guest
Bagerista
dobar izgovor zlata vrijedi.:l:

Tako kažu...............:mrgreen:::

skupičemo za djete ako treba i othranit i iškolati neka djete raste ,mene zanima ko je stavil Đurđi:mrgreen:

Sve treba načinit za dite,,::,,,,,i lipo je da se tako postupi......

Đurđa daj nešto lagano,društvu podaj colu da im malo pojede nagomilanu masnoću,nego društvo dali je tko stavio nešto Đurđinom djetetu pod glavu,red je red a bilo bi dobro da se nađe i kum:rolleyess::rolleyess::rolleyess:



I po meni bi bio red,,,,a kuma,,,,,nači čemo,,neko mora bit..;)

ja znam al nesmem reči.


Nije valjda da te strah,,,,,,,,,,,ili..:lol:
hmmmmmmm.,.,,.,
23jljkj.gif
mada sam počeja sumnjat,,
14ie61f.gif
,,,,neki se skrivaju..

Nemoj te se ništa sakrivati i izvlačiti krivac če biti ionako otkriven uskoro dolazi ekipa za očinstvo stajat čete u redu pognutih glava na testu :mrgreen:

Bit če belaja,,,ima da neki padnu na testu..
 
Posljednje uređivanje:

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobro jutro ekipo,ja budem Nescafe sa manje cukra,a vi po želji,a ugodan dan želim našoj Đurđi i svima dan odmora i nek paze na se i pod:gitarist::gitarist:
 
Z

zupa100

Guest
Lepo je vreme ovoga jutra, mada je temperatura u blagom minusu. Pravo da vam kažem, jedva čekam da siđe ovaj sneg, pravac voćnjaci. Kasni se sa rezidbom!

Dobro vam jutro!
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro svima,,,,,,,,,,,,,,vani uugodnih 5°C,,,,,,lagano oblačno....
Đurđa,,,popi nešto,,,i daj meni jednu crnu,,,s kap mlika...ostalima po želji:drinkers::drinkers:
 

Najnoviji postovi

Na vrh