• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dvorište mi je zatvorenao sa dvije strane sa kućama, i ti di je termometar ne puše...

ti si ipak bliže Korani, i veća je vjerojatnost da će kod tebe uvik bit hladnije nego kod mene na brdu u zavjetrini...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
U mom kraju ujutro je bilo -15,jako gadna stvar..

Kad sam izašao van oko pol 8 počeo mi se nos iznutra smrzavat.:mrgreen:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,717
pa kaj je moguće da je tako velika razlika u temp.:scratch jer kod mene je bilo -17C° jutros

kod mene je bilo ujutro u 5 sati -13,a u 7 se spustilo do - 17......:supris:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dobro jutro , - 10 ° C , nije baš idealno ali popušta minus polako , može kavica , pa valja ići raditi
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro svima,,,,,vani -4°C,,,,,vedro,,nigdi oblaćića.....

Jedna crna bez mljeka,,,,,i jedna kratka bestrzajna,,,,,ostlima uleti po izboru..
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dobro jutro :)
Tko me časti sa kavom? :lol:
pa kaj je moguće da je tako velika razlika u temp.
Mikroklimatski uvjeti mane :)
Kad sam izašao van oko pol 8 počeo mi se nos iznutra smrzavat.:mrgreen:
A što kada uđeš u komoru za smrznuto na -18°C i ventilatori rade, gore nego na Velebitu :mrgreen: Kada izađem van na -5°C to je meni proljeće :lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dooooobar jutar, -11, -10... ide na toplije! :lol:

aj mala daj dečkima na šanku, meni velku garavu bez mlika i konjak za cirkulaciju!
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Jutro radni narode,ja bi išao dat podršku mljekarima al prvo Mare daj mi kavicu
Dečki ko ide samnom?
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pozdrav društvo ,poludio mi komp od nedelje ali večeras je dobio pod rebra i radi,Mare daj nešto za piti i idem spavati:partyman::partyman:
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
pozdrav društvo ,poludio mi komp od nedelje ali večeras je dobio pod rebra i radi,Mare daj nešto za piti i idem spavati:partyman::partyman:

Nije valjda da sve riješavaš nasiljem :weedman::weedman::weedman: ajde:drinkers:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ja sam za mir,treba se sexsati ali nama opet ne gine rat definitivno:finga::finga:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
evo jedan snimak da nam bobo nemože spavati noćas :lol:
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=cbivIax8opA&feature=related[/YT]
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro svima,,,,,,,,vani-2°C,,,,vedro...............
Jedna crna,,,,i mala rakijica,,,,,,falalipa,,,,,,,,pa natoči i ostalima kad dođu..:mrgreen:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dobro jutro , - 1 ° C , konačno je nestao onaj ljuti minus , može kavica pa idemo raditi :partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh