• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,717
ovo lijevo je pretpostavljam krompir , ali pitanje je šta je NA krompiru :confused:

bit će da je špek iliti slanina...:mrgreen:
čiko,da navratim do tebe....mljac..
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
čiko,da navratim do tebe....mljac..
Ne znam hočeš li moći doći? Grtalica još nije prošla a ako si toliko željan doći požuri jer još malo pa nestalo :lol:

Mane ajde javi stanje na cestama i rad zimske službe za mtd-a :lol:


Sorry mane što te spominjem, krivac za to je nešto iz čaše sa slike :mrgreen:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
jao Čiko al če netko biti žeđen nočas ,al vam krumpir veliki narastao garant neki GMO krumpir a špek pravi domači mljaccccccccc:drinkers::drinkers:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,743
Ne znam hočeš li moći doći? Grtalica još nije prošla a ako si toliko željan doći požuri jer još malo pa nestalo :lol:

Mane ajde javi stanje na cestama i rad zimske službe za mtd-a :lol:


Sorry mane što te spominjem, krivac za to je nešto iz čaše sa slike :mrgreen:

kod mene čiste svaki 15 min. možeš se i sa formulom vozit bez problema

Ja onak lagano večerao kobase, luk i domaći sir :mrgreen:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
pas patku, ja došao od tasta a zaboravio poslikat, isto police, buđola, špek, luk, ljuti feferoni, zaprženi ajvar, nekakav sir, crni kruh, i 2 litre vina :rolleyess:

hehe, sad sam na čaju :) sprječavanje dehidracije u jutarnjim satima :rolfer:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
jao Čiko al če netko biti žeđen nočas ,al vam krumpir veliki narastao garant neki GMO krumpir a špek pravi domači mljaccccccccc:drinkers::drinkers:
Sve made in selo osim soli i začina :mrgreen:
Ja onak lagano večerao kobase, luk i domaći sir :mrgreen:
I to prolazi, samo nedostaje domaći kruh :)
i 2 litre vina :rolleyess:
hehe, sad sam na čaju :) sprječavanje dehidracije u jutarnjim satima :rolfer:
Kad smo kod vina bila je rasprava o vinu od domaćeg direktora :axe:
Mogal bi se i ja prebacit na čaj. Sad sam na vodi, najpovoljnije piće 5kn kubik :lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Kad smo kod vina bila je rasprava o vinu od domaćeg direktora :axe:
Mogal bi se i ja prebacit na čaj. Sad sam na vodi, najpovoljnije piće 5kn kubik :lol:

e jesemu miša, pa kaj me nisi podsjetil da ti dam primjerak, pa da možete kvalitetnije raspravljat :mrgreen:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,743
pa normalno da je bil i domaći kruh, neznam kakve su to provokacije:scratch:rolfer:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
e jesemu miša, pa kaj me nisi podsjetil da ti dam primjerak, pa da možete kvalitetnije raspravljat :mrgreen:
Njihova teorija o direktoru je 5kg grožđa, 50kg šećera i ostatak voda, uopće nemaju pojma kakav direktor može biti u što sam se osobno uvjerio :D
Sljedeći tjedan opet moram u DR pa se može srediti ali samo 0,5L. Da ne postanu ovisnici o njemu ako im bude dobro, neka pate :rolfer:
pa normalno da je bil i domaći kruh, neznam kakve su to provokacije:scratch:rolfer:
Provokacije tipa: biiiiiip ima da sad dođete i probate što znači domaća hrana! A poziv u goste se nikad ne odbija, jel tako Josa? :weedman:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,717
Ne znam hočeš li moći doći? Grtalica još nije prošla a ako si toliko željan doći požuri jer još malo pa nestalo :lol:

Mane ajde javi stanje na cestama i rad zimske službe za mtd-a :lol: :

imam na puntu nove eskime,dobro grebu.....:mrgreen:
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro svima,,,,,,,,,vani -4°C,,pada snjeg pomalo,,,,...:rolleyess::rolleyess:
Riješit stoku,,popit kavu,,i za RIJEKU,,,vozit kumu,,,,pa onda opet lagano se doma grijat.......i s dijecom zajbavat....................
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
dobro jutro,

laganih -9 i dalje pada grtalica opet prošla i zatrpal mi ulaz:axe:.
bar vele da krajem tjedna temperature idu u plus.
kavica pa laganini čistit ulaz,aj danas nemoram nikud autom.
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
dobro jutro kako veli moj sugrađanin -9 jedva danas došao do posla ralica nije prošla kod mene ja naposlu od 7 do 19 sati pa laganini onda doma
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
dobro jutro svima,ja idem do Mare na kavicu a poslje bi trebao za Čazmu ako ovaj snijeg prestane padat
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dobro jutro , - 9 ° C , pada , pada , pada ... , :mad::mad: .... čisto sam snijeg od 7 do sad 08: 45 , za izluditi , ovo sad je stvarno previše
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Dobro jutro ekipi.
Nikak da sde odlučim i krenem u borbu s bjelim govnom....
Več druga kavica samo da se ne krene....
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
umjesto kave i rakijice možete dobiti samo po lopatu u ruke :lol:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,717
uh,ja sad ušo u kuću,napalo ga oko 25 cm. novoga
više nemam kamo sa njime,imam ga za izvoz ako nekom treba....:lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Njihova teorija o direktoru je 5kg grožđa, 50kg šećera i ostatak voda, uopće nemaju pojma kakav direktor može biti u što sam se osobno uvjerio :D
Sljedeći tjedan opet moram u DR pa se može srediti ali samo 0,5L. Da ne postanu ovisnici o njemu ako im bude dobro, neka pate :rolfer:

Provokacije tipa: biiiiiip ima da sad dođete i probate što znači domaća hrana! A poziv u goste se nikad ne odbija, jel tako Josa? :weedman:

dobiš 2l, kaj ti je pol litre, niš, moraš probat čašu čistog, pa čašu gemišta, pa opet čašu čistog, i tek onda kad još jedan gemišt popiješ imat ćeš bistriju sliku o kakvoći vina :rolfer:

poziv u goste se nikako ne odbija!! a i nepristojno je ne doć ako te netko pozove! tak je čiko :)

e ljudi moji, ja sam lopatal od 9:30h do 14h, s tim da sam u jutro očistil ulaz kaj je ralica zgurala, i taman je još malo prije 14h prošla kad sam sve več očistil, tak da sam prije ručka moral još jednom čistit ulaz...
dajem otkaz, nek pada, golf bu si napravil sam put...
 

Najnoviji postovi

Na vrh