• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dobro jutro , još uvijek malo pada , - 9 ° C , rekli su da bi danas trebao prestati padati :scratch:scratch nadam se da i hoće .

A..., ništa kako bude , bude... , može kava , i na posao :mad:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
dobro jutro.....
-9,nekaj sitno pada grtalica opet prošla,al bar je očistila odlično
nadam se i po ostalim cestama.
lagano kavica i treba na put krenut a neda mi se.
 
Z

zupa100

Guest
Prvi je radni dan u ovoj nedelji, malko hladnjikav, sa snežićem!

Dobro vam jutro!
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro svima,,,,,,,,,vani -7°C,,,valjda vedro,,,,uskoro čemo vidit....

Može jedna kratka crna....s kap mlika:p
 

matija0001

Novi član
Tu od
21 Lis 2010
Poruka
1
jutro dobro svima. muka mi je opet izić van i čistit ovu bijelu pizdariju što neprestano pada,ali vjerujmo prognozerima na najavi da danas prestaje sa padalinama. idemo na kavicu,šta drugo...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobar jutar!!
-9 kaže termometar...
najel sam se sira i kobase sa malo buđole za doručak,
kratko sam riješil, ej mala, daj isosporta za rehidraciju!! :drinkers:
 

matija0001

Novi član
Tu od
21 Lis 2010
Poruka
1
znači manje više u cijelom kopnenom djelu je -9.
josix jel pada snjeg u karlovačkoj županiji??
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dobro jutro. Topli kakao, kruh, nešto pod 45°, topla soba i čekanje da se ide na posao ;)
josix jel pada snjeg u karlovačkoj županiji??
Pada još od jučer ;) Ima ga cca 40cm, Slunju ga ima cca 80cm, Ogulin javlja 60-tak cm :)
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Dobro jutro. Topli kakao, kruh, nešto pod 45°, topla soba i čekanje da se ide na posao ;)Pada još od jučer ;) Ima ga cca 40cm, Slunju ga ima cca 80cm, Ogulin javlja 60-tak cm :)

kaj ti škiljiš još, daj pogledaj van, kaj ti to zoveš padanjem?!?!
kreče se brzinom crnogorca na 35 stupnjeva... a sitan da nemre bit sitniji,
od sinoć do danas, u nekih 9 sati padanja, napadalo ga je cijelih 3 mm, vidio danas po autu...
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
od sinoć do danas, u nekih 9 sati padanja, napadalo ga je cijelih 3 mm, vidio danas po autu...
Nije isto neko mjesto bez prepreka i tvoje dvorište koje je zatvoreno, a bura i snijeg zajedno rade :roll:
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro svima,,,,,,,,,,,,,,,vani 0°C,,,,popustilo,bilo je i vrime,malo,,...;)
Za mene jedna crna s kap mlika,,,ostalima natoči po želji kad se dignu....:drinkers:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dobro jutro , malo čudno , ali nepada više , šteta taman sam se naviako svaki dan čistiti snijeg :madmana:

... - 11 ° C , još da ovaj minus malo splasne , more kava s mliko , bager će platiti , pa idemo raditi :supz:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobro jutro!!
kod nas isto popustilo na -13 :partyman:

idemo u nove pobjede!
ajmo mala, konjak i kava bez mlijeka!
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Jutro svima,vani ugodnih -7,Jučer sam bio iza Siščana dogovarao nekakvih 15metara drva.
Pitam kakav je prijevoz vele dečki s traktorom u jednom komadu,e da mi je i to vidjet

Mare moze kavica i Josixu još jedan konjak
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,743
dobro jutro!!
kod nas isto popustilo na -13 :partyman:

idemo u nove pobjede!
ajmo mala, konjak i kava bez mlijeka!

pa kaj je moguće da je tako velika razlika u temp.:scratch jer kod mene je bilo -17C° jutros
 

Najnoviji postovi

Na vrh