• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro,,,,,,,,,,,svima,,,vani.11°C,,vedro,,.

Đurđa daj svima šta piju,m,,,meni dupla rakija..:drinkers::drinkers::mrgreen:kavu neču,,,,digne mi se kiselina od puno kave..:supris::lol::lol:
 
I

ihorzic

Guest
ja evo zakasnio ali nema veze - Đurđa donesi svima po rundu jer Josipi i Josipe danas plačaju !!!!!!!!!!!!

Sretan im IMENDAN !!!!
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
sutra obustavljam sve radove u vezi drveta buduči da je sv Josip zaštitnik drvodjelja
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
bio mi je više ko stariji brat nego ujak
evo jedna za njega i njegovu dušu[YT]http://www.youtube.com/watch?v=dvtiWT4Z4yk[/YT]
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Ma de si do sad daj Đurđa Karabaji nešta hladno a i meni neki sok od hmelja :partyman::partyman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobro veče ekipo,Đurđa daj jedan sok od marelice,vjetar me danas napuhao kao bakalara,ekipi daj po želji ali pošto ja sutra ne radim neke teže poslove po zemlji radi sv.Josipa daj dečkima duplo:partyman::partyman:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
dobro veče ekipo,Đurđa daj jedan sok od marelice,vjetar me danas napuhao kao bakalara,ekipi daj po želji ali pošto ja sutra ne radim neke teže poslove po zemlji radi sv.Josipa daj dečkima duplo:partyman::partyman:

Pa znaš da bakalar voli vino a ne sok od marelice daj ti njemu Đurđa jedan pola-pola i to olimpijski pa nek pliva ..:drinkers:
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro svima,.............vani11°C,,poluoblačno........
Daj da skuham jednu kafu,,,,i mala kratka.....:drinkers::drinkers:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
dobro jutro,+4 oblačno.
aj kad več kuhaš potoči i meni kavicu i kratku ljutu.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,089
Napolju ptičice crvkuću , idem nešto frezati za bašte i onda nekih milion obaveza :(
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dobro jutro :D
Novi radni tjedan, nove radne obaveze ;)
Sv. Josip je, zna se tko onda časti :finga:
 
B

BAGERISTA

Guest
Valjda se zna ,,,,a čiko..:weedman::weedman:,,,ako ne čemo podsijetit..
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
di je nesto josix?:?:


čiko kaj ti se sat pokvaril nešto si mi uranio u birtiju:lol:.
 

Najnoviji postovi

Na vrh