• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,742
u 7h 0 stupnjeva....
u 7:35h 2 stupnja

Đurđa nekaj toploga molim!
može čaj English breakfest i usipaj unutra duplog šetača...

baš jučer bio sa bratom u malom vinogradu, zemlja suha ko barut, kad hodaš, prašina se diže...

kak su ljudi postali ko na Divljem Zapadu, tak se je očito i priroda odlučila postavit...

Dobro jutro

A ja sa skuterom na posal pičim svako jutro, noge mi se smrznu dok dođem do posla

Ja planiram vozit vodu sa Korane za navodnjavanje povrća kaj je stara posadila i možda dovezem koju cisternu i malo namočim krumpir pošto ga danas imam u planu posadit.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
pa i ja pićim sa skuterom još od veljače...
a kad ideš doma, vruče je!

velim ja, morali bumo cisterne pokupovat, pa cuclat vodu iz rijeke i zaljevat...
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,742
ja sam krenuo pred 10 dana....

izgleda da nam nema druge nego vozit vodu i spasit kaj se spasit dade,,, kraj trećeg mjeseca a trava još žuta bez naznaka da bi mogla počet zelenit i rasti:(
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Jutro ljudi.
šljiva jutros mraz na autu.
Đurđa daj čaj neki i nekaj kratko.
Mane buš vozil ak ne presuši korana,eto jutros gledam odra postala potoćić,a kišu ne najavljuju uskoro.
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dobro jutro radni narode :D
Napokon je sunce došlo u naše krajeve, jutarnja temperatura 1°C. Vedro nebo, već se čuje cvrkut ptica, ljudi plešu na ulicama da pozdrave ovaj prelijepi dan i izgleda da san ja malo maka... :weedman:
velim ja, morali bumo cisterne pokupovat, pa cuclat vodu iz rijeke i zaljevat...
Bačve na vrtu su već pune 8)

kraj trećeg mjeseca a trava još žuta bez naznaka da bi mogla počet zelenit i rasti:(
To je za mene dobro, ne moram kositi na vikendici :mrgreen:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,742
Jutro ljudi.
šljiva jutros mraz na autu.
Đurđa daj čaj neki i nekaj kratko.
Mane buš vozil ak ne presuši korana,eto jutros gledam odra postala potoćić,a kišu ne najavljuju uskoro.

ma ne bojim se ja da bu ona presušila,,, prije će bojim se presušit rezervar u traktoru:mrgreen:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
ma ne bojim se ja da bu ona presušila,,, prije će bojim se presušit rezervar u traktoru:mrgreen:
Ponekad kada su suše od izvora do Karlovca na nekim mjestima korito presuši, ali se opet pojavi :shock: Čudni su putovi prirode :)
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Dobro jutro svima Đurđa jedna kavica ekipi po želji danas radim pa se mislim malo duhovno odmoriti ,a svi ostali odite nešta raditi a ne sjediti za kompjutorom ljep je dan treba nešta i napraviti:gitarist:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,742
Ponekad kada su suše od izvora do Karlovca na nekim mjestima korito presuši, ali se opet pojavi :shock: Čudni su putovi prirode :)

Gdje i kada si ti vidio da je Korana presušila:scratch
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Šta je Đurđa odsutna ili su svi dobili zabranu od žena za birtiju, ako nebu prometa ode Đurđa i birtija zato svi na šank ja plačam po želji.:drinkers:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ja ču jednog rogonju,,,,,,,a i odmah neka da jednu i za nas dvojcu,,,dok čekamo ostale......:partyman::partyman:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Danas su svi nešta nabrijani izgleda da ih ovo sunce opičilo Đurđa daj ti Bageristi rogonju a meni sok od hmelja od pola litre da nazdravimo njegovim novim tanjuračama:partyman::partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Danas su svi nešta nabrijani izgleda da ih ovo sunce opičilo Đurđa daj ti Bageristi rogonju a meni sok od hmelja od pola litre da nazdravimo njegovim novim tanjuračama:partyman:

Živili.............:drinkers::drinkers:,,ala čemo ih zalit,....

Bager jel tebi trebaju naočale? :shock:
Ja sjedim pored tebe i ništa, kao da me nema :lol:

Jao,,,,pa ko bi te prepozna tako lipo obučenog............:supris::supris:,,,,primi moju izvinjotinu..:mrgreen::mrgreen:i popi nešto,,,,eto nis te vidi,,,valjda me je crvena bojka očoravila..:weedman:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Jao,,,,pa ko bi te prepozna tako lipo obučenog............:supris::supris:,,,,primi moju izvinjotinu..:mrgreen::mrgreen:i popi nešto,,,,eto nis te vidi,,,valjda me je crvena bojka očoravila..:weedman:
Prije da me nisi vidio jer sam tanak, taman se ne vidim od onog stupa od šanka :lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
Pa moren reč,,,da se zadnje vrijeme stavljaš iza tog stupa,,,,,,,da ne škicaš ti đurđu..našu...:weedman::weedman: a da si tanak,,,,,,,,,jesi,,.8)8)naspram mene i one sotone,od jose,,,,smo ko,,,,,,,,,ASTERIX I OBELIX..:lol::lol:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ajde Đurđa podaj i meni jedan Pan a dečkima tko šta pije,evo morao sam bebe odnjeti na spavanje pa reko da vidim tko su zadnji gosti u birtiji,nema u birtiji nervoznih jedino se zna zalomiti gdje koja leteča boca ali uglavnom mir ,jedino bi mogao lagano nastati nemir kad otopli pa Đurđa počne nositi minjak:rolleyess::rolleyess::weedman::weedman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Bit če tu velikih ljhubavi...........:heart::heart::heart:možda se sklopi i
iyg3s4.gif

Ajde,,daj i od mene još jednu,,,,pa da se lakše popriča,.....danas se malo umorili..
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
ajd đurđa i meni 2dcl mentola nasipaj :drinkers::drinkers:
i onda na spavanje,gotov sam za danas :rolleyess:
 

Najnoviji postovi

Na vrh