• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ooooooo dečki dobro veće!!
evo mene sa probe iz limene glazbe, izgubio instrument putem, ali nema veze,
nalij vamo jedne rede za ekipu iz poljobirtije, meni haubicu jednu prosim lijepo :partyman:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Bude Bagerista sklepal novi instrument to njemu ide od ruke pa budeš imal još bolji :mrgreen:
 
B

BAGERISTA

Guest
I to si uspija,,,,,,,,,,,zgubit instrumment,...:mrgreen::mrgreen::mrgreen:a jesi munjen..
a niš popijemo,,još to,,i homo na odmor,...
Jesi......povarija one okice za sajlu,,za stupe......u brajdama..(vinograd):weedman:

Bude Bagerista sklepal novi instrument to njemu ide od ruke pa budeš imal još bolji :mrgreen:

Ovaj bude u crno-crvenoj konbinaciji...:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
hehe, neki sportski instrument :lol: sa pojačanim usisom, predpunjenjem, i otvorenim ispuhom, i to bez dB killera :rolfer:

bez brige trubek je na sigurnom...

povario sam kaj sam mislil, danas je brat popodne delal, pa sam ja išal vezat u vinograd...
pa proba...
pa sad malo odmor prije horizontale... :)
 
B

BAGERISTA

Guest
Mi ja mislim krečemo u subotu,,,,,,s vezivanjem..:drinkers::drinkers:ima da se nalijemo ko patke..:mrgreen::mrgreen:

A dobro je kad je na sigurnom..:D

ĐURĐA daj jednu još za kraj,,,i svima p piče,,,i odoh,,,stiskat se kod hanumen...8)8)
 
I

ihorzic

Guest
da ne ostane na bageristi krčma daj đurđa zadnju na moj račun i laku noć
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Dobro jutro.
kaj se događa 6:10h. a birtija prazna.

Đurđa kavica,ljuta dečki koji dolaze daj im kaj piju a zadnjem račun.
 
B

BAGERISTA

Guest
Evo nas..............
Dobro jutro svima,,,,vani 7°C,,,,vedro....
Daj jednu črnu ,,,,i malu rakijicu...onu s travon..:lol: i kolegi daniels-u,,,,da nešto popije..
 
I

ihorzic

Guest
+8 popit ću jednu travu za želudac i crnu da se razbudim i idemo dalje
pa kad je već ekipa na okupu daj Đurđa i njima kaj hoće
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
može i meni kava i konjak,
gužva od kad progledal, još nis' ni pomirišal kave...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
a ja ću završit u JIL-u ako još jednu kavu deknem,
a nemrem gledat...
 
B

BAGERISTA

Guest
Ajmo ĐURĐA,,,,,,,,,,,,,daj jednog orošenog rogonju,,,,,,,,,,,i ostalima po želi,,,,,,...vidimo se kasnije .:drinkers::drinkers::drinkers:
 
B

BAGERISTA

Guest
Opet nikog,,,,,,,,,aaaaaaaaaaa niš još jednog rogonju,:drinkers::drinkers:,,i remo spat..:mrgreen:ako naleti ko posluži,ga,,,ako ne bit če sutra..
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Mislil sam da ko gleda utakmicu kod Đurđe pa sam navratil ono nikog pa ču sam popiti jedan hladni napitak od grožđa:drinkers:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
evo i mene,danas nešto i nije bio dan,pa daj Đurđa nešto lagano za bubrege:drinkers::drinkers: a društvu po želji i za zadnjeg jedna prigodna[YT]http://www.youtube.com/watch?v=flG0zvgxjg0[/YT]
 

Najnoviji postovi

Na vrh