• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

B

BAGERISTA

Guest
Živija i ti nama,,,,,:supz:
1gjbc8.gif
....

Kako si na njušija,,,samo..:mrgreen::mrgreen:miris bire aaaaaaaa,,,,,,,čudno ČIKO,,,još da se pojavi odkud,,,ili slaže JAJA,,,,za feštu..:p:p:mrgreen:
 
B

BAGERISTA

Guest
ček ček Bageru ,taj tvoj rogonja ,to je ono Laško il se varam:confused:

Je onaj zeleni,,,,veliki.,,..................................:supz:

Mada i josi dođe haubica,,,,piva ja mislim velikih razmijera,,,odnosno,,0,5 ako se ne varam..
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Je onaj zeleni,,,,veliki.,,..................................:supz:

Mada i josi dođe haubica,,,,piva ja mislim velikih razmijera,,,odnosno,,0,5 ako se ne varam..

za manju od 0,5 josa ni ne zna :rolfer:
rogonja je Zlatorog...

a ja danas kupio....

dsc04442b.jpg


da se ne mučite, s lijeva na desno:
Pan Radler, Lager Pan, Pšenični Pan, Zlatni Pan.... :drinkers:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ajmo društvo ,kod Jose ima na biranje a pošto smo mi dobri ne budemo puno prebirali:mrgreen::mrgreen::partyman::partyman:,dobro si se ti opskrbio garant za radove u vinogradu
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ajmo društvo ,kod Jose ima na biranje a pošto smo mi dobri ne budemo puno prebirali:mrgreen::mrgreen::partyman::partyman:,dobro si se ti opskrbio garant za radove u vinogradu

hehe, navali narode dok ima!! :lol:
moram kombinirat, da udremo samo po vinu, već ga ne bi bilo :weedman:

adi je onaj sa bijeli čepom sigurno si ga prvog popio

ups, hehe, imam još mali cekerič za 6 flašica, pšenična se drži posebno :weedman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Vidi se ki voli da se najde ča za u grlo............:drinkers::drinkers:

Josa,,,nema veze rogonja ili ne bitno da se mekane u srcu..:supz::supz::mrgreen:

Jao,,,baš tu sliku mora stavit..:mrgreen:bit če mili moj,,,kud koj..

A vidi ove,,,,,,,,,,(KAŽUNE),,,jedan če se selit u dugu resu,,ali samo građevinsku izvadi,,,da me nebi ganjali bageri..:mrgreen:


Uploaded with ImageShack.us
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
čudno ČIKO,,,još da se pojavi odkud,,,ili slaže JAJA,,,,za feštu..:p:p:mrgreen:
Jel' me tko tražio? :lol:
hehe, navali narode dok ima!! :lol:
moram kombinirat, da udremo samo po vinu, već ga ne bi bilo :weedman:
ups, hehe, imam još mali cekerič za 6 flašica, pšenična se drži posebno :weedman:
Sutra sam slobodan :weedman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Jel' me tko tražio? :lol:

Sutra sam slobodan :weedman:

odlično, evo rečem ženi da mi ostavi kakao vani, jer ga je zaturila nekud u špajzu... :rolfer:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ma mislio sam na beztrzajno

ahaaaaaaa, hehe, zeznulo me jer pšenični pan ima bijeli čep :lol:

baztrzajna samo u jutro jedna za tlak i sterilizaciju i to je to :weedman:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
odlično, evo rečem ženi da mi ostavi kakao vani, jer ga je zaturila nekud u špajzu... :rolfer:
:axe::axe:
A ja taman mislio da pripremim lopatu za kopat temelje kad krenu radovi, e sad neću :twisted:
Da vidiš kako je cakana, od Inox-a 8)

P.S. Kad je polaganje kamena temeljca? :rolfer:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
A ja taman mislio da pripremim lopatu za kopat temelje kad krenu radovi, e sad neću :twisted:
Da vidiš kako je cakana, od Inox-a 8)

P.S. Kad je polaganje kamena temeljca? :rolfer:

hehehe, nisam mogal odolit :weedman:

bit če švedski stol pijače i klope kad bude polaganje kamena temeljca,
pa dobro ispoliraj lopatu od inox-a, da se možemo fotkat sa njom :partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Jel' me tko tražio? :lol:

Sutra sam slobodan :weedman:

Je bila tura otvorena...........:weedman::weedman:,ali evo otvaramo još jedan đir,,,,,,đurđaaaaaaaaaaaaaa.....daj našem čiki da ne presuši..i meni rogonju,,,i ostalima ča piju,,,,,,,,,,,,,,jer se lagano spremam u krpe..
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ajme kaj smo se raspisali, tipkovnica me boli od tipkanja :lol:
oups, dosta pive, ustvari, daj još jednu putnu kad je već bager rundu naručil....

ekipa, zdravi i veseli mi bili, čitamo se/pišemo se sutra...
idem neki dokumentarac naštelat, podesit auto shut down na kompu za sat vremena, i u krpe...

laku noć!!
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro svima,,,vanka reče da je 8°C,,,vedro..
Nema đurđe,,niš čemo sami delat,,,,jedna crna,,,,,i kratka bestrzajna...ostalima po želji..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobro jutro,oblačno bez padalina ,Đurđa daj jedan nescafe sa malo cukra,ekipi što dolazi po želji ali najbolje nešto za bistrenje pošto su sinoć potamanili toga puno a vikend tek počinje tak da im e bude preveč:finga::finga::finga::drinkers::drinkers::drinkers:
 

Najnoviji postovi

Na vrh