• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
poslal sam ti PP.
jedeš kruh al ne pol.
večeram normalno ali ne poslje 19h,
jedem češče i manje,a ne dva put dnevno do grla da nemreš disat.
više popareno nego u kipučoj vodi kuhano,pećeno a ne prženo itd,i naravno ne provedem cijeli dan za stolom i kompom,radim sat-dva i onda sjednem pogledam kaj ima i tak.
ne sjednem u auto za 100m prohodat.

to ti je i ko kad ne piješ eto u korizmi i poslje te tri pive il gemišta zanose.
samo se treba natjerat i steč rutinu.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
u vrajžu mater, sve obrnuto radim... :mad:
jedina svjetla stvar je kaj mrzim kolače i kekse :lol:

aj Đurđa daj nam rundu, od preksutra jedem zdravo!
za prvi tjedan garantiram, već onaj drugi bude škakljivo...
moral bi unajmit kakvog komada iz teretane za osobnu trenericu da pazi da ne padnem u napast...

veli žena, da si ne znam kak mrtav pijan, wc jedva nađeš,
ali frižider iz prve pogodiš!! :rolfer:
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Ovo kaj si zadnje napisal, ja potpuno suosjećam sa tobom i razumijem te.
Ja sam pred 3-4 godine sa 117 došel na rahitičnih 92kg. Ništ posebno, nikakva dijeta, jednostavno nervoza, kava, cigarete. Desilo mi se jednom da nisam od ponedjelka do petka ništ žvakal:shock:. Međitim prestal pušiti, više ni nervoza nije bila tak jaka i eto me sad na 100 i kusur, al debeli kusur. Od kak sam prešel 100 nisam se usudil na vagu stati, a to je ohoo vremena.
A večer, priča za sebe, mogel bi ja bez večere, ali kad vidim starog kak hobla, e takakv karakter nisam:|
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
evo moja ekipa, ima ih 2,3 kaj su ko Čiko, jede kaj hoće i kolko hoće, pije, sportom se ne bavi, i idealne je tjelesne težine...

a mi ostali, sad kad smo stariji i ne treniramo više, kile se samo gomilaju, plus, najgore smo prošli ja i kolega kaj sjedimo na poslu...

doma se krečem svaki dan, uvik se nešto radi, i svaki put sam mokar do kože, ali badava sve kad je frižider metar od stola...

i ne pati me ni linija, niti psiha,
koljena me počela ubijat, pogotovo kad vućem drva u šumi pa 500 puta moram iskočit iz traktora da otkopčam sajlu....

a sad se i kićma počela javljat...

ni lako nosit 100 i kusur kila :)
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,742
evo moja ekipa, ima ih 2,3 kaj su ko Čiko, jede kaj hoće i kolko hoće, pije, sportom se ne bavi, i idealne je tjelesne težine...

a mi ostali, sad kad smo stariji i ne treniramo više, kile se samo gomilaju, plus, najgore smo prošli ja i kolega kaj sjedimo na poslu...

doma se krečem svaki dan, uvik se nešto radi, i svaki put sam mokar do kože, ali badava sve kad je frižider metar od stola...

i ne pati me ni linija, niti psiha,
koljena me počela ubijat, pogotovo kad vućem drva u šumi pa 500 puta moram iskočit iz traktora da otkopčam sajlu....

a sad se i kićma počela javljat...

ni lako nosit 100 i kusur kila :)
:mrgreen: a kaj da ti velim, ja na poslu presjedim 9 sati svaki dan osim vikenda i na 90 kad dođem to je onda svaki dan žderačina i pijača barem mjesec dva, sad sam na oko 88 žive vage s tim da u zadnjih dva mjeseca od alkohola ne pijem skoro ništa, kaj se tiče klope tu baš ne biram previše i ako treba 10 puta na dan jest, jest će se uopće nije problem.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
hehe, to ti pričam :)
pital je jedan frend, bi mogli kakvu trakavicu instalirat u crijevo na koji tjedan da cucla višak :rolfer:
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Samo moraš gledat da ti trakavica gliste ima....idaja za razmisliti:weedman:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,742
hehe, to ti pričam :)
pital je jedan frend, bi mogli kakvu trakavicu instalirat u crijevo na koji tjedan da cucla višak :rolfer:
:rolfer::rolfer::rolfer:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
bez obzira koliko kila imaš i možeš posjest,izgledal ko Čiko il ko josix.
evo primjerice ja imm sad 124kg, moj šogor oko 70,
meni je krvna slika,tlak,kolesterol u top stanju,a po njegvom nalazu sam treba čekat kad ga bu herc okinul.

Samo eto kak veli Josix hebe me kičma,koljena,gležnjevi, radi težine koju nose.
a krenulo je s tim jedva papke na nogama poslekel i cipele vezal.

Đurđa daj po pivkana malog ne velikog i idemo još nekaj petljat.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,742
bez obzira koliko kila imaš i možeš posjest,izgledal ko Čiko il ko josix.
evo primjerice ja imm sad 124kg, moj šogor oko 70,
meni je krvna slika,tlak,kolesterol u top stanju,a po njegvom nalazu sam treba čekat kad ga bu herc okinul.

Samo eto kak veli Josix hebe me kičma,koljena,gležnjevi, radi težine koju nose.
a krenulo je s tim jedva papke na nogama poslekel i cipele vezal.

Đurđa daj po pivkana malog ne velikog i idemo još nekaj petljat.

I meni je to sve u top stanju i kaj se toga tiče stvarno sa time nemam nikakvih problema. Jedini problem mi znaju stvarat leđa, al to je posljedica mog posla i prekomjernog sjedenja. To mi dolazi preko zime najviše do izražaja jer tad nema ni vani nekog posla i onda se čovijek previše ulijeni i onda me leđa znaju dosta bolit, sad kako se više krećem po vani i uvijek nešto radim tih poblema nemam.
 
B

BAGERISTA

Guest
Đurđa,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,daj pit,,,,meni rogonju,nek bude leden.....presušija san..vidiš da nis normalan da san u duši
jtpfs9.gif
:lol::lol::lol:,,a ostalima po želji,,...hladnega..

Vidin kile se spominju,,,ajme,,,,,,,,,,,,,,ima nas teškaša ode..:weedman::weedman::weedman:


Citiraj:


to ti je i ko kad ne piješ eto u korizmi i poslje te tri pive il gemišta zanose.
samo se treba natjerat i steč rutinu.


Podebljano,,,i to debelo.................ajme,,ča san ja nike pute lud,,,,samo večera,,,mene ubija......ali ponese me ča češ..:mrgreen:
 
Posljednje uređivanje:

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
ma daniels dođi ti meni na 10 dana u šumu da napravim od tebe manekena:D
evo sad sam ušo u kuču prvi put od jutra...al ovaj sat produži dan:rolleyess:
...što se tiče kila- jutros sam primjetio da se mogu obuti skupljenih nogu:D i sad stao na vagu i gle čuda iz 107 na 97 za 10 dana:supz:
u to ime daj dečkima po jednu a meni po 2. limunske
 
B

BAGERISTA

Guest
Ajde,,,karabaja,,,,,,,,,,,ništa kad skidaš,,,,daj drmni još jednu,,,a ja ču rogonju..:supz::supz::mrgreen:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Al ste se razbacali danas sa kilama ništa od pana i rogonje Đurđa svima danas skuhaj onaj elaes čaj za mršavljenje da malo skinu tu kilažu na neku pristojnu:mrgreen:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pozdrav ekipi,Đurđa daj društvu po želji ja budem sok,moja kičma popustila lagano,malo narodne medicine i ženska ruka čuda rade:weedman::weedman:,vidiš Karabaja morao bih ja kod tebe na posao da isto zbacim nekih 15 kg viška,al me jebe večera,najbolji način je okrenuti vilicu naopako ali po tom pitanju karakter mi jako mali:rolleyess::rolleyess::drinkers::drinkers:dajte još jednu prije spavanja
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
ma kad se dobro izmoriš u šumi i lagano pojedeš pa onda tuširanje i više ti nije do večere
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
hehe, ja riješio za danas kaj sam mislio, zalio sa tri pana,
obavio i planinarski sastanak...

stavim film, timer za auto shut down, i u krpice grijat ženicu dok čita knjigu....

aj laku noć ekipa!
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Da se javim ;)
I dok me nije bilo vi pregledali moj zdrastveni karton i povijest bolesti :lol:
evo moja ekipa, ima ih 2,3 kaj su ko Čiko, jede kaj hoće i kolko hoće, pije, sportom se ne bavi, i idealne je tjelesne težine...
I još X-2kg od zadnjeg vaganja :shock:
kaj se tiče klope tu baš ne biram previše i ako treba 10 puta na dan jest, jest će se uopće nije problem.
Oooo kolega po ovom pitanju smo isti :weedman:
pital je jedan frend, bi mogli kakvu trakavicu instalirat u crijevo na koji tjedan da cucla višak
Ja bi vam je besplatno dao ali je nemam, sto se tiče zdravlja ocjena 5+ :)
Samo eto kak veli Josix hebe me kičma,koljena,gležnjevi, radi težine koju nose.
a krenulo je s tim jedva papke na nogama poslekel i cipele vezal.
Dečki to već tijelo javlja da treba nešto poduzeti po tom pitanju, može biti samo gore...
A da pitate medicinu za savjet, može pomoći: promjeniti način života, geni, hormoni...:scratch
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro,,,,,,,,,svima vanka kaže 7°C,,,sunčano..
Jao al sam se nakrmaija.......ĐURĐA,,,daj kafu i malu bestrzajnu..:drinkers:
 

Najnoviji postovi

Na vrh